Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a tapasztalatotok?

Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Szülés közben rendesek voltak veletek az orvosok,szülésznők?Jó és rossz tapasztalatok?
2009. júl. 10. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem rendesek voltak.

A szélsőséges esetektől eltekintve, szerintem alapvetően egy csomóan azért mondják hogy nem voltak vele rendesek, mert összetévesztik a szigorút az undokkal.

Az én dokim pl alapból egy jófej, korrekt, laza fazon, közben mégis tárgyilagos és visszafogott (tudom ez ellentétesnek hagzik, de így van).Szülés közben azonban olyan szigorú volt velem, hoyg jól meg is lepődtem. De rájöttem aztán, hogy mindez az én érdekemben történt, és azért is mert nayon nagy a felelőssége.

Szerintem ezt kell mérlegelni...

A szülésznőről is ugyanet tudom elmondani, hogy nagyon rendes, kedves volt, de azért szigorú.Mondjuk nekem nehéz szülésem volt, és tartok tőle hogy enélkül a szigor nélkül könnyen feladtam volna.

2009. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki jófej volt, a beöntéses nénitől kezdve az anesztesig. Volt bent valami fiatal maca, az nagyon elvitte magát, nem is tudom mi volt a dolga, jegyzősködött, vagy mi. De pozitív volt! Miskolc-Megyei
2009. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is Miskolcon szültem a megyeiben. A dokim egy tündér volt, állandóan bent volt szinte, vagy ha dolga volt, akkor is sűrűn bejött. A szülésznők is rendesek voltak, egy kivételével, aki felvett. De szerencsére műszakváltás előtt mentem be, így nemsokára jöttek a nappalos szülésznők, azok nagyon aranyosak voltak. A csecsemős nővérekről sajnos nem tudom elmondani ugyanezt.
2009. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Budapesten a János Kórház szülészete csúcs!Mindenki aranyos, segítőkész, beleértve a csecsemősöket is!Csak jót tudok mondani!!!!
2009. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én külföldön fogok szülni,csak általánosságban érdekelne,hogy milyenek a tapasztalataitok.
2009. júl. 10. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!