Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szedett valaki szoptatás...

Szedett valaki szoptatás alatt Azalia fogamzásgátlót? Bőv. Lennt.

Figyelt kérdés
7hete szültem, csütörtökön voltam a dokimnál kontrollon, és ezt a gyógyszert írta fel. Mennyire megbízható, lett valaki mellette újra babás?
2012. júl. 7. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
én 22 hónapja azt szedem eddig még nem lettem terhes:)
2012. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor megnyugodtam:)
2012. júl. 7. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kb 1,5 évig szedtem. Az első hónapot végigpecsételgettem, de ezt leszámítva teljesen bevált.
2012. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nővérem szedte szoptatás alatt végig, 7 vagy 8 hónapnyi szedés után terhes lett. Elvetették..
2012. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

3 kisfiú anyukája

2012. júl. 7. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
9 hónapja szedem, se vérzés, se terhesség. Eddig működik. Sőt a doki szerint szoptatás után is szedhetném nyugodtan, de azt hiszem inkább áttérek vmi másra.
2012. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kriszti55 válasza:
Sziasztok,mi mosmar kb 1 honapja nem szopizunk,tejem kb a ket cicibol annyi mint egy kaves kanalnyi,meg annyi sem szinte nincs is.meddig erdemes szdni,mikor kell felkeresni az orvosomat valtani?,ti is folyamatosan szedtetek?
2013. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én dokim azt mondta, hogy ha már tuti nem szoptatok, akkor ír fel vmi más "hagyományos) gyógyszert.

Én vártam egy hónapot, utána irattam fel Lindynettet.

2013. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!