Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés (császármetszés) után...

Szülés (császármetszés) után melyik a legkorábbi alkalom (hányadik hét) amikor már szeretkezhetünk a párommal? Muszály a 6 hetet betartani?

Figyelt kérdés
2008. máj. 3. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én betartottam a 6 hetet. Szerintem nem hiába mondják az orvosok.
2008. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vki 8-10 hetet is várt, én tuti hogy nem merném előbb a sexet.
2008. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hadd engedj meg egy szemelyes jellegu kerdest:

Te szeretned ilyen hamar a szexet, kivanod, vagy a partnered kedveben akarsz jarni?

Csak mert ket baratnom szult mostanaban, egyik csaszar, masik huvelyi, es egyikuknek sem jutott eszebe a szex, a gatmetszes es a hasfalvagas utan jo sok hetig.

Szerintem nem veletlen ez a 6 het, a regeneralodas a legfontosabb most.

2008. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is császárral szültem, 3 hetet vártam. Nekem már a kórházban eszembe jutott:)

De ez ÉN vagyok, nem kell követni, mert lehet baj is belőle.

2008. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én simán szültem, és már 3-4 hét után szexeltünk, mind a ketten nagyon kivántuk, mert előtte is minden napos volt, csak az utóbbi hetekben már nem volt kényelmes.

Nem követendő példa, nem lett semmi baj, most a második babánkat várjuk, mindenki érzi azt, mikor áll készen rá.Ha nem fáj, és akarjátok, miért ne?

2008. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én császár után két héttel szexeltem... MAGAM miatt, nem a párom miatt. Nem bántam meg:)))
2008. máj. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Mindenki maga dönti el,hogy ki mikor akarja igazából ezt nem lehet előrre tudni a hormonok termelődnek és így a vágy is fokozódik,én úgy tudom hogy az orvosok a fájások és a sebek miatt mondják azt hogy 6-hét mert addigra teljesen megszünik a fájás de ha te úgy érzed hogy kívánod akkor miért ne elvileg ha fáj akkor neked fáj nem pedig másnak nem? ja de egy valamire azért muszáj figyelni hogy ha nem is gumival de akkor kiszálásos módszerrel védekezzetek a fertőzés veszély elkerülése érdekében,mert ha netán nyílt sebet van akkor nem igazán tesz jót a sok sperma:-)

2008. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!