Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Praudâné Manyinál (dél-pesti...

Praudâné Manyinál (dél-pesti kòrház) szült valaki mostanában? Mennyit adtatok neki a szülésnél?

Figyelt kérdés
Idén oktòberben szülök nâla nagyon kedves és aranyos nem beszèltünk még az anyagiakròl. Vagy adjak annyit amennyit gondolok? 26 hetes km
2012. júl. 10. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,mert én is nála fogok szülni! Velem is nagyon kedves! Nem tudom mik a tarifák, megkérdezni meg nem akarom. Te mennyire gonoltál amúgy?
2012. júl. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szeptember végén szülök majd nála,nagyon imádom őt,mindent elintéz nekem,figyelmes,segítőkész!Sógornőm is nála szült tavaly,tudom ő mennyit adott.De én 2 hét múlva megyek Manyihoz és rá fogok kérdezni finoman burkoltan,mert illik,ne hogy kevesebbet adjak.
2012. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen Én is gondoltam arra,hogy megkérdezem de hogy kérdezel meg egy ilyet burkoltan? Ha van ötleted lègyszi oszd már meg velem :)
2012. júl. 11. 08:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Még pontosan én sem tudom mit fogok neki mondani,megnézzük a szülőszobát,beszélünk arról mit vigyek a kórházba és majd valahogy rátérek az anyagi oldalra is.Égőnek égő lesz(mármint nekem,én nem szeretem az ilyesmit),de ez van,és annyit adok majd neki amennyit mond,mert megérdemli,legalábbis szerintem!
2012. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Èn nem úgy ismertem meg mint aki konkrét összeget mondana inkább azt tartom valòszínűnek hogy kitér a vàlasz elől de majd làtod.
2012. júl. 11. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg majd csak kitalálok valamit,hogy mennyit adjak!:))Boldog babavárást!
2012. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat?
2012. júl. 16. 20:37
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem kérdőjelet akartam írni a végére ;-)
2012. júl. 16. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!