Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés óta folyamatosan...

Szülés óta folyamatosan hasmenésem van, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Ma van három hete, hogy szültem. Egyszerűen nem értem, hogy mitől van hasmenésem. Étkezéstől teljesen független. Már nem is idegeskedem annyit, mint az elején, tehát attól sem lehet. Akkor mégis mitől? Szerintem ez a kislányom hasfájósságára is kihat. Volt valakiek hasonló tapasztalata?
2009. júl. 12. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Felborul a hormonháztartás, ezzel a bélflórád is. Először is igyál sokat (vizet), és próbáld ki a Normaflore-t, napi 2x1-et igyál meg, ez helyrerakja kicsit a beleidet. Nekem is volt hasmenésem, most meg szárazságom, amig meg nem jön először, nem nagyon lehet vele mást kezdeni, a nőgyógyászom ezt mondta.
2009. júl. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Nagyon elkeserít, mert a tejmennyiség is csökkent tőle! :(
2009. júl. 12. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!