Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek DR. Kozma...

Mi a véleményetek DR. Kozma Bencéről debreceni klinikán?

Figyelt kérdés

Szült valaki nála? Bármilyen tapasztalat érdekel vele kapcsolatban.


33hkm


2012. júl. 11. 21:23
 1/5 anonim válasza:
Én nem nála szültem, de ismerem. 2010-ben több hónapon keresztül feküdtem bent a női klinikán terhesen, akkor még nagyon kezdő volt, ami meg is látszott rajta. Igaz nagyon kis lelkesnek tűnt, ami már szinte okoskodásba ment át néha. Én nem szülnék nála (habár én nem voltam és leszek egy egyszerű eset), csak ha esetleg ügyeletes lenne és más választásom úgysem lenne. De mindenkinek más orvos a szimpatikus. Te hozzá jársz amúgy, vagy csak szeretnél?
2012. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én még 2008-ból rezidens korából emlékszem rá . ugyanazt tudom írni mint az első v.


aki nagyon jó a klinikán :

Dr. Aranyosi János . -nem mindig vállal de idősebb és irtó szimpi jó orvos aranykéz rendelő honlapján találod.


Dr. Ormos Márk. és Dr. Orosz László .

2012. júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából az otiba kellett járnom gondozásra, csak hogy közeledik a szülés gondoltam keresek egy dokit, aki még fiatalabb, lelkesebb odafigyel....

Aranyosi doki már nem vállal szülést, az otiba hozzá járok gondozásra..

Köszi a válaszokat!

2012. júl. 12. 10:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Dr. Ormos és Dr. Orosz fiatalok 29-30 évesek. Mindkettőt ismerem szívből ajánlom őket. .
2012. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nála szültem ügyeletben. Nagyon rendes és a szülésznők is dicsérik.- ők látják leggyakrabban munkában :)

Problémás szülésem volt ,sok orvos volt bent de végig Ő vezette.

2012. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!