Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor adtátok oda...

Szülés után mikor adtátok oda a borítékot vagy ajándékot a dokinak? Ugye nem előtte kell?

Figyelt kérdés
Nekem jó ismerősöm az orvosom és ajándékot fogok neki adni, csak nem tudom mikor illik. Itt felszívódó cérnával öltenek, nincs varratszedés, tehát akkor nem jó.
2009. júl. 12. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha varrat szedés nincs akkor hazamenetel előtt 1 nappal vagy aznap reggel ha dolgozik.
2009. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám bejött a 2órás őrzési idő végén, mi akkor adtuk oda férjemmel.

Nagyon kedves és figyelmes volt a lábadozásom alatt ;)

2009. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
en mikor az elso babamat szultem nagyon rosz idoben adtuk oda az ajandekot amikor vajudtam:( es pont bejott egy szemtelen nover is aki egybol be is szolt hogy nekik jarna az ajandek nem az orvosoknak, de most vagyok a masodik babammal terhes es ugy fogom, most csinalni hogy mikor megyek az utolso heten hoza vizsgalatra en szules elott fogom neki oda adni az ajandekot! kulomben meg az elsonel elszurta apam mert o hozta be az ajandekot es adta a dokinak egybol oda nem igy akartuk de igy sult el... szoval most okosabbajk leszunk en kulfoldon szulok es itt nincsen varrat szedes szoval szules utan 2 honappal talakozok ujra a szulesz dokimmal az meg szerintem meg mar tul keso lenne...
2009. júl. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a 6 hetes kontrollon adtam oda, mert amikor hazamentünk aznap nem dolgozott, így legközelebb akkor találkoztam vele.
2009. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia az én dokim nem kereste a lehetőséget a kórházban h négyszemközt legyünk, és ajándékozhassak. Ezért én úgy gondolom, hogy a hathetesen adom neki oda.

Egyébként én kicsi ajándékot adok, benne a pénzzel meg egy fényképpel a babáról.

2009. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elég a 6 hetes kontrolon odaadni,hiszen addig még bármi lehet.

Még az is előfordulhat,hogy valamit elrontott.Akkor meg minek neki a pénz?

2009. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az utolsó napomon adtam oda.Császáros voltam,levette a kötést a sebbről és utána.
2009. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi másnap adtuk oda, akkor volt ügyeletes, a férjem diszkréten bevonult hozzá a szobájába. Hát nem mondta, hogy nem kell!:-) Császáros voltam, de felszívódó varrat volt, így nem kellett varratszedés. De van kórház, ahol ha törik, ha szakad varratot szednek, ilyenkor a nővérke diszréten feladatot talál magának odakünn, és ilyenkor lehet megköszönni a rengeteg testi-lelki támogatást az orvosnak, és csúsztatni a köpenyzsebébe a borítékot.
2009. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!