Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor adjam a szülés utáni...

Mikor adjam a szülés utáni "borítékot" a dokinak? Közvetlen szülés után a párom adja oda? Vagy varratszedésnél? Vagy esetleg haza jövetelkor? (és ha akkor nem lesz ott? ) És mit szoktak ilyenkor mondani?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam akkor szedte ki a varratokat, mielőtt hazaengedtek. Mi akkor adtuk oda, egy ajándékcsomag kíséretében, és azt mondtam, köszönöm, hogy vigyázott ránk az elmúlt 9 hónapban. :)
2011. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én varratszedéskor adtam oda, vhogy emigyen "fogadja el doktor úr a munkájáért".

Dolgozott eleget, velem együtt, csak olyan furinak éreztem, meg érzek borítékot adni.....

2011. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is varratszedéskor adtam oda, és azt mondtam, hogy köszönök mindent.
2011. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat!Kereszt kérdés: És ha nem lesz varratszedés?Mert nincs varrat?(jaj de jóóóó lenne) :)

Akkor is megvizsgál a fogadott doki,mielőtt haza jövök?

Személy szerint a fogadott doki enged haza?

Bocsi a sok buta kérdésért,de szerintem is marhára kellemetlen ez a szitu.

2011. szept. 4. 21:21
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hazajövetel előtt mindenképpen megvizsgal a dokid. Legalábbis nálunk így szokás. Az én orvosom csak ez miatt jött be aznap.
2011. szept. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy megvizsgál!!Varratszedésnél szokták nálunk is odaadni a pénzt!Én azt mondtam hogy köszönöm a sok türelmet a sok segítséget és persze a gyönyörű kisbabát!!!"Nekem elég nehezen jött össze 2 vetélés után"
2011. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 4-szer szültem ugyanannál az orvosnál.Mi mindig egyből szülés után még a szülőszobában adtuk oda a pénzt.

S ennyit mondtunk:köszönünk mindent!

2011. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit ég az arcom emiatt.

Nálam nem volt varratszedés, vágtak ugyan, de felszívódó varratokkal rakott tele. De vizsgálat mindenképpen volt. Szegény doki, csak miattam jött be aznap, ráadásul szabadságon is volt, de én nem tudtam neki oda adni a jussát, mert nem volt nálam annyi pénz, párom pedig nem jött be látogatni. Így én csak a 6 hetes kontrollon fogom odaadni. Akinek meséltem mindenki meglepődött, hogyhogy csak a 6 hetesen?! De így alakult. Kicsit ég az arcom, de majd úgy teszek, mint aki direkt így akarta.

2011. szept. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát ez az!Az ember nemtudja,hogy jó!

Szerintetek 50ezer az reális?Nekünk az is nagyon nagy pénz!

2011. szept. 5. 10:04
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi akkor adtuk oda, amikor hazaengedett a babával. Előtte való napokban is szerettem volna, de sosem ért rá, amikor a férjem jött látogatni. Én nem terveztem meg, hogy mit mondok. Annyi jött ki belőlem akkor, hogy megköszöntem a türelmét, kedvességét, tudását, meg hogy sokat jelentett ez nekem. Utólag olyan nyálasnak tűnik a szöveg, de komolyan gondoltam :D
2011. szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!