Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a második szülés is császár...

Ha a második szülés is császárral végződik sajnos akkor ugyanott vágnak fel ahol előzőleg? És miért csak 3 gyereket vállalhatnak a császárosok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A császár előnyeinek sorolásánál el szokták felejteni, hogy limitált a gyerekek száma. Ez a legtöbb családnál általában nem probléma, de akinek gond annak nagyon nagy gond. nem feltétlen igaz, hogy csak három császár lehet, de általában a három amit még "zokszó" nélkül vesznek az orvosok. Hallottam én is 4 vagy akár 5 császárról. De nem lehet előre kijelenteni, hogy biztosan mindenkinek lehet akár 5 császára is. Azt mondják a dokik , hogy az előző császárok kihatnak a következő terhességek, szülések kimenetelére. Nem lehet előre megjósolni, hogy kitartozik abba a szerencsés táborba akinek semmi gondja nem lesz a következő terhességeiben és ki az akinek gond lesz a heggel, vagy a méhlepény tapadási helyével pl.
2009. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom,hogy saját felelősségre lehet még vállalni!Egy vágás lesz,tehát a 2.-nál az előző heget kivágják és frisset kapsz!Nekem így volt.Januárban(inkább decemberben )lesz a 3. császárom.
2009. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rokonnál 5 gyerek, mindegyik császáros volt.
2009. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még nincs úton a második babánk de már nagyon félek nehogy császár legyen megint elég nehezen gyógyultam föl.........
2009. júl. 13. 16:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Könnyű szülést kívánok!!!
2009. júl. 13. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt 7éve császárral szültem mert nagyvolt a baba és faros a másodikat rá három évre és sajnos hegszétvállás miatt sos császár lett belőle. Most 32hetes vagyok és kizárásos alapon az előzmények miatt ez is császár lessz. Ez a negatív példa de nem ez a mérvadó.
2009. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál! Ugyan ott vágtak? Nehezen gyógyultál fel? Haskötőt használtatok?

Boldog babázást kívánok, és gyors fel gyógyulást!

2009. júl. 15. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első után nagyon nehezen mert rásdásul elfertőződőtt és amásodiknál ugyan ott ágtak viszont az csodásan begyógyult viszonylag hamar Amit javasolhatok az a contratubex gél azt hiszem így írják a nevét az sokat segített.
2009. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!