Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normalis, h azert nem merek...

Normalis, h azert nem merek EDA-t kerni mert felek a tutol, meg h fajni fog ha beszurjak, de a szulestol mééég nem felek? 36hkm

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem kötelező kérned,lehet hogy kibirnád anélkül is.

bár én kértem..-és egyiknél sem éreztem amikor beszúrták!

2012. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam mint te. A tűtől és a császártól rettegtem, inkább gázt kértem és simán megszültem a 4 kg-os kisfiam. :)
2012. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a szüléstől nem félsz, akkor ne is kérj EDÁt. 19 óra vajúdás után szültem meg a fiamat, azt hittem meghalok a szülőágyon. Eszembe sem jutott h kérjek bármit is, akármennyire is fájt. És nagyon büszke voltam/vagyok magamra, h igenis végigcsináltam, érzéstelenítők nélkül. Edával egyébként elhúzódhat a szülés, ezt a dokim mondta.
2012. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe sem jutott félni a szüléstől.Emiatt nem is kértem EDÁt.
2012. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem egyformák a fájások sem. az elsőnél azt gondoltam:hogy mi a fenéért reagálják ezt ennyire túl egyesek..-mert nem voltak erősek! na,a másodiknál,már a falat kapartam volna..
2012. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem kérsz EDA-t, attol még meg fognak szúrni, vénát mindenkinek szoktak... Azt, hogy a gerinced MELLÉ szúrnak, legalább nem látod ;)
2012. júl. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsó ne mondj legalább baromságot ha nem tudod....igen a terhesség alatt nyilván megszúrnak kötelező vérvétel 3-4 db van!Viszont a szülésnél egyáltalán nem mindenkit szúrnak....nekem semmi nem volt természetes fájdalomcsillapítás nélküli normál szülésem volt!
2012. júl. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves 7., nem mondott baromságot, nálunk is mindenkinek szúrnak egy branült ahogy belép a szülőszobára, mert ha sürgősen kell adni valamit (infúziót), akkor nem érdemes később szenvedni vele. Tehát szerintem ne mondd, hogy baromságot mond, ha te sem vagy teljesen tájékozott. :)
2012. júl. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
attól még baromság, ugyanis nem mindenhol szúrnak ez tuti. A válaszadó szerint meg mindenképpen... szóval mégis nekem van igazam...van ahol igen ezek szerint de nem mindenhol pl az Istvánban nem...
2012. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rezidens éveim alatt megfordultam 1-2 kórházban, ott mindnenhol szúrtak vénát, elnézést, hogy megszólaltam...
2012. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!