Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten a Jahn Ferenc...

Budapesten a Jahn Ferenc Kórházba fogok szülni, mit pakoljak be a kórházi csomagba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


37 hetes vagyok és összepakolnám a csomagot a kórházba, de már annyi listát találtam, hogy nem tudok kiigazodni, hogy mi fontos és mi nem, mindenhol mást írnak. Aki ott szült, várok tapasztalatokat is!

Köszönöm!


2012. júl. 19. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! A szülőszobára különösen nem kell vinni semmit. Egy kis ásványvíz, szőlőcukor, esetleg zene, papucs, apának elemózsia, feltéve, ha apás szülés lesz. Hálóinget adnak.

A bébinek pedig popsitörlő, textil pelus, rendes pelus, popsikenőcs és egy vékony kis pléd. Saját csomagod pedig az alapvető tisztálkodáshoz szükséges cuccok, hálóingek vagy pólók, rövid esetleg hosszú nadrágok, tisztasági betétből nagyon sok!, szoptatós melltartók, papucs. Esetleg mellszívó.


Nagyon könnyű szülést és a Kika szobát kívánom Neked!

Nekem bejött. Programozott voltam, 3 órát vihorásztam a szülésznőmmel és a férjemmel, majd burokrepesztés után 20 perccel megszületett a kisfiam. :)

2012. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


A babának adnak ruhát, sőt nem is engedik, hogy "otthonról" hozott ruhában legyen. Neki pelenka kell (textil is) és popsitörlő. Mikor én szültem (tavaly) popsi krémet, alkoholt adtak, volt kitéve a pelenkázóra.


Neked szükséged lesz TENAlady-re, a szokásos tisztálkodási szereken kívül. Vigyél ásványvizet, engem ugyan császároztak, de rengeteg vizet kellett innom a szülés után, illetve mondták, hogy háztartási kekszet vigyek. Illetve a többi alap dolgok pl. hálóing, WC papír, stb. Nagyon könnyű és gyors szülést és jó egészséget kívánok

2012. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!