Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Napokon belül megszületik a...

Napokon belül megszületik a babám, ha nem, hétfőn be kell feküdnöm! Tiszta hihetetlen, hogyan lehet az utolsó napokat viszonylag nyugisan átvészelni?

Figyelt kérdés
Kavaognak bennem az érzések, már nagyon várom Őt, de nagyon félek is! Eddig talán fel sem fogtam mi vár rám?!
2009. júl. 14. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugisan? sehogy! de tényleg, szerintem mindenkiben hasonló gondolatok kavarognak. Én hagytam magam sodródni az eseményekkel. Talán akkor fogtam fel először, hogy már túl vagyok rajta, amikor hazajöttünk a kórházból :D Könnyű szülést!
2009. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem lehet nyugisan átvészelni. Ilyenkor én már a babadolgokat húszszor leellenőriztem. főztem, sütöttem, mindent csináltam, mert így el tudtam terelni a gondolataimat. Amikor nem volt mit csinálni, akkor meg olvastam.
2009. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Rám a para a 38. héten jött, hirtelen belémvágott, hogy úristen, mi lesz, hogy lesz, hogy fogom tudni megszokni, hogy már Ő is itt van, aggódtam, hogy nem bírom majd a megpróbáltatásokat. Már 5 hónapos a kislányom, és Nálam szerencsére csak 1 hónapig tartott a "kivagyok" állapot, azóta teljes nyugalommal kezelem a változásokat, amiket kislányom produkál. Mert, mire megszokunk valamit, arra megint változik akár az alvása, akár az evés stb. Eltart egy kis ideig, hogy teljesen természetessé váljon minden. Mára már sokszor mondogatjuk a párommal, hogy nem is tudjuk elképzelni, hogy mi lenne, ha Ő nem lenne. :-)
2009. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sehogy!

A fiamat túlhordtam és ahogy közeledett a végső határidő, amikor megindítják, egyre jobban paráztam.

A lányomnál meg az előző nap közölte adoki, hogy akkor másnak "szülünk, vagyis megindítja.

Egyik szülésem előtti éjszakán sem aludtam.

2009. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem holnap kell befeküdnöm a kórházba, mert holnap töltöm a 40. hetet. Én is izgulok mint atom, de ahhoz képest még nyugis vagyok. Szerintem majd ha már ott leszek akkor kap el a hiszti. Félek is, mert nálam kényesebb, penyébb nőt még nem nagyon láttál... meg már várom is, hogy milyen lesz. A babát már nagyon szeretném látni. Kíváncsi vagyok mennyire fog hasonlítani a 4D-s képekhez amiket 24. héten csináltak. Biztos nagyon szép kis fiú lesz. Mindig arra gondolok, hogy erős vagyok és meg tudom csinálni, meg hogy mennyien végig csinálták már ezt, akik nálam sokkal gyengébbek. Ha a 12 éves 40 kg-s kis csaj meg tudott szülni akkor én mért ne tudnék??? :D Meg mindig az van a fejemben, hogy milyen jó lesz amikor már hozzuk haza a kicsit, milyen boldogok leszünk 3-asban :) Én mindig ezzel nyugtatom magam. Ne izgulj minden rendben lesz és nagyon nagyon boldog leszel ha már ott lesz veled a pici :) Könnyű szülést és nagyon boldog babázást kívánok neked. :)

2009. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!