Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan pakoljam össze a...

Hogyan pakoljam össze a kórházi cuccokat?

Figyelt kérdés
azt tudom nagyjából,hogy miket kell bevinni,de ti hogyan csináltátok?külön-külön táskába a babának és magamnak a szülészetre a dolgokat vagy egy nagy táskába mindent,de abban meg mondjuk a babás dolgokat külön szatyorba vagy hogy?
2012. júl. 21. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy táskába pakoltam, de az oldalzsebekbe osztályoztam:) Az egyik oldalzsebben a baba cuccai (ruhát adnak, úgyhogy pelus, popsitörlő, cumi, textilpelus stb.)

A másik oldalzsebbe a szülőszobás cucc (papucs, bugyi, törölköző, köntös, szőlőcukor, víz - hálóinget adnak a szüléshez), középre meg az összes többi:)

2012. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

volt egy táskám/szatyorfélém a szülőszobára és egy nagy pakkom a gyerekágyas osztályra. Ahol szültem, ott amúgy kh-i cucc ment a gyereknek, csak pelust+törlőt+alátétet vittem neki, illetve amit gondoltam h talán kellhet: fejőt meg magamnak minden egyebet ebbe a nagy paksamétába raktam.

a szülőszobás tatyóban meg volt pipereholmi + papucs+törcsi a szülés utáni fürdéshez, pizsi hogy abba öltözhessek szülés után amikor majd áttolnak a szülészetről a másik osztályra, meg ami a szülés előtt/közben előkerült: homeo bogyók, innivaló, szőlőcukorka, fényképezőgép, iratok mittomén ilyesmik.

2012. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én vittem a szülőszobára kis táskát,mien hálóing meg törcsi,köntös és ilyenek voltak. (iratok is.kiskönyv és házassági papir) Mig vittem egy nagy táskát amiben a kórtermi holmik voltak.Ebben volt a pelus,popsitörlő,nadrág,ruha nekem,a babának össze volt szedve egy 3. táska de az itthon maradt:) S ezt hozta be a párom(és anyum) amikor jöttünk haza. Mivel nem tudtuk milyen idő lesz,s mekkora lesz a lányzó pontosan igy több bodyt és rugit is eltettünk ebbe a táskába.(Kis utazó volt csak.) Mivel 50cm-es lett,igy a legkisebb bodi lett rá jó.
2012. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy kis gurulós böröndbe mindent. A papucsokat úgy raktam be, hogy egy nejlonzacsiban és azt raktama böröndbe. Nálunk a babunak csak popsitörlőt kell vinni meg kiskesztyűt a karmolás ellen. A hazahozós ruhácskáit meg majd aznap akarom behozatni, amikor jöhetünk haza, hogy ne nyúzódjon ott a böröndben.
2012. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 2 pakkot csináltam/fogok csinálni:egyet a szülőszobára,egyet az osztályra.A szülőszobaiban voltak a papírok,innivaló,1 hálóing,1 türcsi,papucs,és a baba ruhája,amibe öltöztetik(én a Szt. Istvánban saját ruhában vannak bent a babák).A másikban a 2-3 napra való cucc a babának,és nekem is,wc papír,pipere dolgok.
2012. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Ja,az Istvánban szülni is a saját hálóingben kell.2gyerekes+30hkm
2012. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja 4-es vok. és én külön viszek egy piperetáskát. De szülés után behozzák nekem még a mellszívót, kifőzött cuccokat, meg ugye majd cserélgetem a hálóingeket és hozzák viszik anyum meg férjem:)
2012. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy közepes méretű táskám abba elkezdem pakolni azokat amik nekem kellenek a kórházba, utána a baba cuccait, és ha nem fér bele akkor viszem a pelenkázótáskát is és abba folytatom a pakolást a kisfiamnak. De lehet azt majd a párom hozza be, attól függ mi hogyan alakul :-) 30hkm
2012. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A ruhákat hány fokon mossátok ki, amit bevisztek?Újak, használtak.
2012. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40:)
2012. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!