Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházi (a szülőszobai és...

A kórházi (a szülőszobai és majd az osztályra szükséges) cuccokat mindenképpen két külön táskába kell pakolni?

Figyelt kérdés

Egyrészt azért kérdezem, mert nincs két normális méretű táskám. :D

Másrészt, amit a szülőszobába viszek, annak egy része kell majd az osztályra is és akkor ott pakolásszunk szülés után? Nem lehet egy nagy táskába pakolni?

Ti hogy csináltátok?


2011. okt. 5. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagy táskában volt minden.
2011. okt. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szülőszobai cuccok (homeopátiás golyók, zene, nedves wc papír, kistörölköző, meg hasonlók) egy szatyorban volt, úgy benne a nagy táskában. Mondjuk engem befektettek, és aznap a kórházban indult meg a szülés, de csak felkaptam a szatyromat, és mentem szülni. :D
2011. okt. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem egy utazó táskám volt.én már napok óta bent voltam a kórházban túlhordással.Éjjel szültem,levittem magammal a táskám.A cuccaim nem is kellettek,pedig alternatív szobába szültem.Nem ültem labdán,nem hallgattam zenét,nem feküdtem kádba.Még a párom se ért be.Csak a szülő ágyon feküdtem.Puff neki meglett a pici lányom.Első babámnál se vittem semmit se magammal.
2011. okt. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szülőszobára elég egy pici hátizsák, benne hálóing, bugyi, betét, babának pelust, ha kérnek. Víz, kaja, fényképezőgép...


A nagytáskában legyen a többi, nálunk azt nem engedték be a szülőszobára, hanem elzárták, hogy ne legyen útban.

2011. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát az a lsita amit mi kaptunk h mit kell vinni a szülőszobára megtöltötte a nagyobbik bőröndöt :) szóval a gyerekágyas cucc a kevesebb, de a szülősuobásból is kell egy csomó dolog majd a gyerekágyra. kell pl két papucs (sima meg fürdős), két hálóing, köntös, betét, kaja, tisztálkodószerek, iratok, kispapának pacsker, stb.
2011. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!