Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győr környékiek! Hallottatok...

Győr környékiek! Hallottatok az ikres anyuka tragédiájáról? Melyik orvosnál történt?

Figyelt kérdés

Annyira sokkol mindig az ilyen hír. Főleg, hogy ott szültem én is 10 hónapja császárral. Sógornőmet pedig most fektetik be szülés megindításra.

Szörnyű, hogy a mai világban ilyen előfordulhat, pedig szegények évek óta várták a csöppségeket és végül Kaális babák lettek. Az anyuka nem is látta őket élőben csak fényképről.

Nektek mi a véleményetek?


2009. júl. 15. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom melyik orvosnál történt,és nem is Győrben fogok szülni,de sokkolt a hír.

Ilyen még létezhet,hogy megsértik a vékonybelet?Én is császár előtt állok,mert haránt fekszik a baba,és már rettegek.Egész nap csak ilyeneken gondolkodok,pedig tudom,hogy ez nem mindennapi.

Mindenesetre ez egy szörnyű tragédia.



37 hetes kismami

2009. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudom, melyik orvosnál, de a véleményem az megvan persze.

Sok anyuka nem érti, amikor próbáljuk belésulykolni itt, hogy ne császároztasson mindenki, akinek nem is kellene. Mert az egy műtét,a maga kockázataival. De általában nem értik meg a kismamák. Tisztelet a kivételnek.

Nem tudom persze, hogy itt kellett-e tényleg a császár, volt-e orvosilag indok rá, de mindegy is már utólag.

Minden műtét kockázattal jár, ezért ha tehetitek, próbáljátok simán megszülni a gyereketeket!

2009. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, itt szükség volt a műtétre, mert HELLP szindrómája volt az anyukának 32 hetesen, így sürgősségi császárt végeztek el rajta.
2009. júl. 15. 12:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én nem lepődök meg rajta,mert bennem meg bennem hagytak egy méhlepény darabot itt győrben,pedig simán szültem,és másfél héttel utána műtöttek meg nagy nehezen,mikor fél órán múlt minden,mert kezdődött a vérmérgezés.Egy 10 hónapja szintén Győrben szülő anyuka,akit a Győri "profik" majdnem sikeresen a sirba tettek.Minden jót.
2009. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok ismét.Én is szeretném tudni kinél szült.Akinél én szültem,azt az esetem után kirúgták hál'Istennek.Ő Hutóczki Csaba volt.De ez a mostani nem tudom ki lehetett.
2009. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek egy orvost,akit kitettek Győr körzetéből.Most Komáromban ˝tevékenykedik˝,hozzá jártam,de nem voltam megelégedve,váltottam.
2009. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az OFF-ért,melyik volt ez az orvos?
2009. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

És a legfelháborítóbb az egészben,hogy a legritkább esetben tiltják csak el a hibázó orvost a munkájától.Nekem is volt egy esetem,bár szerencsére nem ennyire súlyos.

Vesepangás,és görcsök miatt feküdtem háromszor egy-egy hetet kórházban.Kezeltek semicilin antibiotikummal,és szedtem a vasat,mert vettek a kórházban vért,azt mondták a gyenge vérkép miatt kell szednem tablettában,napi egyet.Mikor hazaengedtek,a főorvos megnézte a laboreredményeimet,és szólt a főnővérnek,és az akkor ügyeletes orvosnak,hogy:Hoppá,ennek a kismamának már rég vénásan kéne adni a vasat,mert ennek véradás lesz a vége.

Ezen úgy felháborodtam,hogy heteken keresztül nem vették észre,hogy orvost váltottam,és más kórházban fogok szülni.A mostani orvos ráadásul közölte velem,hogy amit az előző kórházban adtak antibiotikumot,az nem is volt jó,mert ezek a baktériumok nem érzékenyek a penicillinre.

Szóval idáig szedtem a rengeteg antibiotikumot,viszont az állapot nem javult,most 34 hetes ultrahangon pedig mondták,hogy nagyon pici a babám.Hát köszönöm szépen...és ráírták az összes zárójelentésemre,hogy javult állapotban távozott.

2009. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A komáromi?Mozejko László
2009. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Te is hozzá jársz?
2009. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!