Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győr környékiek! Hallottatok...

Győr környékiek! Hallottatok az ikres anyuka tragédiájáról? Melyik orvosnál történt?

Figyelt kérdés

Annyira sokkol mindig az ilyen hír. Főleg, hogy ott szültem én is 10 hónapja császárral. Sógornőmet pedig most fektetik be szülés megindításra.

Szörnyű, hogy a mai világban ilyen előfordulhat, pedig szegények évek óta várták a csöppségeket és végül Kaális babák lettek. Az anyuka nem is látta őket élőben csak fényképről.

Nektek mi a véleményetek?


2009. júl. 15. 11:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Már tudom ki volt: dr Fülöp József

Egy tv2 riportban látni a papírokon a nevét, ha érdeket nézzétek meg.

2009. júl. 15. 18:05
 12/12 anonim ***** válasza:

Szörnyű! A most szülő kismamákat is sajnálom, főleg akik Győrben fognak szülni, azért nem kis stressz lehet így nekiállni :-((

5 hónapja szültem Győrben, maximálisan megbíztam bennük, mert csupa jót lehetett addig hallani a győri szülészetről. Ez is hozzájárult szerintem ahhoz, hogy problémamentes volt a szülés.

2009. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!