Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vastablettától fáj a hasam?...

Vastablettától fáj a hasam? Egész délután görcsölök,33 h km.

Figyelt kérdés
Eddig sem nagyon szedtem, mert nem volt rá szükség, de a mai gyógyszer után erős hasfájásom lett, ami alvás után sem múlt el. Esetleg ez jósló fájás? Olyan érzés, mintha elrontotam volna a hasam és nagyon fáj az egész bizonyos időnközönként ismétlődik, mint a menstruációs fájások.
2009. júl. 15. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a vastól lenne, inkább egy sima jóslófájás lehet ez.
2009. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia!nekem a terhességem elejétől fogva kell szednem vasat de soha nem fájt tőle.Esetleg annyi mellékhatása lehet,hogy a széklet fekete lesz tőle esetleg enyhe hasmenés:)ha nem javulsz,beszélj dokival.
2009. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is felpuffadtam tőle, és iszonyú hasmenésem lett a harmadik szem után. bármit felírtak, mindegyiktől. azt mondta a dokim, hogy akkor hagyjam abba a szedést,majd szülés után újrakezdjük. már négy hónapja szültem, még szedem két hónapig, de semmi bajom tőle, az eredményeim szépen javulnak. beszéld meg a dokiddal!
2009. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!