Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyulas Jolán szülésznőről...

Nyulas Jolán szülésznőről szeretnék információkat! Mennyit kér egy szülésért, illetve hányszor kell hozzá menni magánrendelésre és ott mennyi egy alkalom?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Magánrendelésre, szülésznőhöz ?

OMG :)

Szülész-doktornő, nem?A szülésznő az, aki segít végig a vajúdás alatt és szól a dokinak, mikor eltűnik a méhszáj.

2012. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ő volt lebeszélve, egyszer találkoztam vele a szülés előtt, akkor elmondta milyen homeos bogyókat szedjek, mit igyak, hogy könnyebben táguljak. Aztán amikor befeküdtem szülni (10 nappal később indították) kiderült, hogy családi program miatt nem tud ott lenni, ezért kénytelen voltam hirtelen váltani Kondor Katára, de kicsit sem bántam meg, maximálisan meg voltam vele elégedve. Neki 30-at adtam a szülésért, a Jolinak is ennyit szántam volna, tarifát nem mondott.
2012. júl. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!