Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után megvártátok a 6...

Szülés után megvártátok a 6 hetet?

Figyelt kérdés

Érdekelne ki mennyit várt a szexeléssel szülés után.illetve lehet e probléma ha csak 4 hetet várok?

az első szülésem után is csak 4 hetet vártunk,de most már csak a második.nem több idő még helyre állnak a dolgok?

meg hát nem egy vad szexre gondolok csak óvatosan.


2012. júl. 25. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi 1 nappal a 6 hét lejárta előtt pettingeltünk újra. A szexszel azt hiszem vártunk a 7.-8. hétig is.
2012. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi az elsőnél is kivártuk.Ma 6 hetes a kicsi,jövőhéten jutok el a dokihoz,így most több mint 6 hétig nem fogunk szeretkezni.
2012. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mind a négy szülésem után kivártuk a hat hetet. Sőt a hat hetes kontrollt is. Akkor a méhszáj még éppen annyira nyitva volt, hogy a spirál felhelyezése nem okozott fájdalmat.
2012. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első babánál vágtak, szakadtam, repedtem kívül-belül, 2 hónap után próbálkoztunk (mert sokáig véreztem), de fájt a sebnél, kb. fél év volt, mire elmúlt.

Második baba ma 5hetes, 4 hetesen próbáltuk, mert már nem véreztem, akkor még kellemetlen volt, de most már minden oké volt. Egyébkéntis most sokkal gyorsabban regenerálódtam, így mertünk próbálkozni.

2012. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1, babánál alig , de kivárattam vele. Szinte pont a 6. héten jött hogy " hát szívem, hogy is van az a 6 héttel??":)

2. babánál meg 5. hétig bírta. Bár be kell vallanom, nekem se volt ellenemre a dolog, bármily fáradt is voltam, a terhességek végefelé már nemigazán mert velem együttlenni.

2012. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5 hetet vártunk, de csak azért, mert sürgősségi császárom volt, a méhszájam teljesen zárt volt a műtét előtt is (c3000), a vérzés pedig a 2. héten megszűnt, a 4. héten már újra menstruáltam is, (azóta is rendszeresen), plusz a férjem orvos és jóváhagyta (nem volt elfogult, eléggé félt ha az egészségemről van szó). De az 5 hetet így is kivártuk.
2012. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
engem császároztak.mi 4 hetet vártunk.először kellemetlen volt és picit fájt,de utána már semmi gond nem volt.persze jóval óvatosabbak voltunk mint azelőtt
2012. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az elsőnél 5 hétig bírtam,akkor a Párom félve ugyan,de belement,a másodiknál 3 hétig,a harmadiknál azt hiszem 4 hétig bírtam...


Hogy mennyi idő mire helyre állnak a dolgok? Az sok mindentől függ,de normál,probléma mentes szülés után nem tart tovább- egyedül a gyermekágyi folyás tarthat tovább.


Míg az teljesen meg nem szűnik,addig ne csináljátok!!


Mielőbbi felépülést,és jó babázást!! :-)



Üdv: 3 lányos,11hkm

2012. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hú de vagányak vagytok. Nekünk 3 hónappal a szülés után sikerült egyáltalán bevarázsolni és még akkor is rettentően fájt. Kellett fél év, hogy rendeződjön minden.
2012. júl. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi megvártuk, a férjem ragaszkodott hozzá, mert félt, hogy kárt tesz bennem. Az első egy-két-három alkalommal, hiába volt óvatos, azért fájt.
2012. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!