Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár altatásban vagy...

Császár altatásban vagy érzéstelenítéssel? Melyik a jobb, miért? A Dr. Roseban lehet választani?

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
nem szoktak altatni, bonyolultabb, kockázatosabb.
2012. júl. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van, altatni csak nagyon sürgős esetekben szoktak, szerintem nem lehet választani. Egyébként a gerunctáji érzéstelenítés jobb, az altatásnál elég jó dózist kap a szerből a kicsi is.
2012. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem altattak, borzasztó volt, az intubálás helye napokig fájt, plusz nem láttam, ahogy világra segítik a Picim, nem éreztem azonnal, csak 3-4 óra múlva kaptam meg. Ez a mai napig fájó pont... De sajnos extrán sürgős volt kikapni a babát, az EDA, amit vajúdás alatt kaptam nem hatott annyira, hogy a műtétre is jó legyen.
2012. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kap egyébként az altatóból a pici, ugyanis úgy zajlik a dolog, hogy bevisznek, leterítenek, lekenik a hasad, a szülésznek pedig már ott a kezében a szike. Ekkor elaltatnak, és 3 perc múlva kint van, ennyi idő alatt pedig nem ér át a babába. Ezt a férjem magyarázta el, aki az orvosom is egyben. :)
2012. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez így van, nekem is így volt az első babámnál. Viszont az az egy hátránya volt a dolognak, hogy mivel nagyon kellett sietniük kicsit kapkodva vágtak és csúnyán is forrt össze a heg. Ha van idő akkor szép heget csinálnak. Most elméletileg érzéstelenítéssel lesz a császárom, de attól is eléggé félek:)!
2012. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A klinikát megkérdezted? Mert nem sok anyuka van itt, aki magamban szült, olyan meg még kevesebb, akit olyanban császároztak.
2012. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy altatásos,és két érzéstelenítéses.Nos tény,hogy én fusztráltabb voltam mikor fent lehettem,de minden kép jobb,hogy hallja az ember ahogy felsír a gyereke,és még talán 1 másodpercre meg is mutatják. Az elsőnél minden kimaradt,csak a ,,kész kis csomagot,, kaptam meg.És olyannyira bódult voltam,hogy egy fél nap kimaradt az életemből az altatásos császár után.
2012. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem beadtak az EDA-t, mert gondoltak, ugy jobban megy majd a tagulas, de 2-3 ora mulva mar latta a doki, hogy vmi miatt nem megy lejjebb a baba, mindenkepp csaszar kell. Csak siman kiterjesztettek az EDA-t es mar vittek is a mutobe. MIvel vegig ebren voltam es teljesen eber is voltam, hallottam, ahogy a dokik beszelgetnek, meg ereztem, ahogy rangatnak (ez nem fajt, inkabb fura volt). Aztan kikaptak a babat, elvittek lemosni es visszahoztak megmutatni, megpuszilni. 2 ora mulva mar megszoptathattam a korhazi szobaban (allami, a Janos korhaz volt). Nem voltam komas, de 12 orat fekudni kellett, kaptam infuziot, utana meg fel lehetett kelni, es nem voltam utana sem kaba, csak a varras helye fajt nyilvan valamennyire (erre adnak jo fajdalomcsillapitot, amivel szoptathatsz is).
2012. aug. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!