Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után közvetlen a...

Szülés után közvetlen a kórházi tartózkodás alatt mennyivel leszek "kisebb"?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni még hálóinget, de nem tudom mekkorát vegyek. Terhesség előtt S-es ruhákat hordtam, most M, de már inkább L a hasam miatt. Ez ugye a karnál elég bő, viszont a pocinál meg így jó.

Mekkorát vegyek szerintetek? Hasleszorító bugyit mikortól érdemes hordani?



2012. júl. 27. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szülés után úgy fogsz kinézni, mint egy 6-7 hónapos terhes.

Nem megy le tök laposra a has, ahoz kell 1-2-3 hónap.

Szóval akkorát vegyél, amekkorát 6-7 hónaposan hordtál.

2012. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez nagyon alkatfüggő, nekem egyáltalán nem maradt pocakom szülés után, és az elsőnél csodálkoztam is a kórházban ,hogy van, aki tolja vele szemben a folyosón a babáját és mégis úgy néz ki, mintha 6-7 hónapos kismama lenne. Nyilván az ő pocakja is lement egy idő után, nálam ez mindkétszer úgy alakult, hogy ahogy kibújt a baba, a hasam is lement. No nem azt mondom, hogy feszes lett, de tényleg nem volt hasam. Szóval én M-es méretet javasolnék, az egy arany középút. Hasleszorító bugyit soha nem hordtam ,ahhoz nem tudok hozzászólni.
2012. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen, én is kb félidős terhes-méret voltam a szülés utáni időkben közvetlenül.
2012. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

eddig beszereztem egy L-es méretűt, de ugye elbizonytalanodtam hogy nem e lesz túl nagy. akkor lehet ez mellé veszek azért M-eset is (valami olcsóból akár 2-őt is).


bugyi? nekem arra a brendonban az eladó a terhesség előtti méretet javasolta (azaz az én esetemben S-es). ezen a bugyin a hasleszorító rész mindkét oldalon 3 állásba állítható. de nem tudom mikortól hordjam? egy barátnőm hazaérkezés után 1 héttel kezdte, de van aki azt mondja érdemes már szülés után 2 nappal...

2012. júl. 27. 16:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Vehetsz akkorát nyugodtan, amekkora most jó rád. Annyit nem fogsz "fogyni", bár nekem szülés után 2 órával lapos volt a hasam, de így is azokat a hálóingeket hordtam, amiket terhesen. A szélességem sajnos megmaradt.
2012. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Na, engem meg totál kinéztek, annyira lement a hasam.

Mikor jöttünk haza, csak a csípőm volt széles.

2012. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez komoly?? Marmint h marad has? Dehat kijön a baba, mehlepeny, viz, minden. Akkor mi marad meg??
2012. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a kinyult bor marad, a megnagyobbodott meg amig vissza nem huzodik, ezek novelik a hasterfogatot.

szerintem az L nagy lesz, en is S vagyok, M-est fogok venni. bugyibol nekem elso babamnal ami terhesseg elott az terhesseg alatt es utan is jo volt.azota mar nagyok lettek, el is dobtam oket, nem gondoltam h ilyen hamar babas leszek.

2 eve szultem, annakidejen 54 kilorol indultam 66ig hiztam. most 47rol indulok, nem tudom mennyi leszek. hasleszorito buszit CSak a korhazban toltott napok alatt hordtam mert jol tartotta a betetet de hamar rajottem hogy nem kenyelmes es a szoptatas ugyis mehosszehuzodast okoz es szepen visszaall a has es fogysz is, szoval en most sem fogom hasznalni.

2012. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
azt akartam irni hogy a "megnagyobbodott meh"
2012. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A méhnek, 6-8 hét kell, amíg visszahúzódik a helyére! Nekem jó volt az a hálóing, amit szülés előtt is felvettem! Kisebb lett a hasam, de nem lettem egyből karcsú! Ha most L-es kell, maradhat a kórházi bent lét alatt is!
2012. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!