Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most vagyok 40+6 hetes terhes....

Most vagyok 40+6 hetes terhes. Ma egész nap darabokban jön ki a nyákdugom. Kisebb-nagyobb darabokban. Mennyi időm lehet még szülésig? Sok lehet még hátra?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 16:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bármennyi időd lehet még... órák, vagy napok :D Drukkolok neked, hogy minél hamarabb magadhoz ölelhesd egészséges és gyönyörű kisbabádat! :D
2012. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nekem mikor kijött még 2 napom volt.:)nemsokára meg lesz!jó babázást.
2012. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nekem reggel fél 7kor ment el a nyákdugó és délután 14 óra 50kor meglett a babám.első baba volt azóta 3 éves és útban a kistesó.
2012. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát, már ne kezdj bele semmi fontos dologba, szerintem még az éjszaka folyamában beindul a szülés! Várjuk a válaszokat, mikor indult meg!:))
2012. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem is így indult, másnap reggelre meglett a fiam. :)

Hajrá! Könnyű -szép szülést!

2012. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
könnyű szülést boldog babázást és sok egészséget nektek és mindenkinek
2012. ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sajnos még nincs semmi. Ma megyek megint NST-re meg Amnioskopiara. De azota is ugyanugy jönnek ki nyákdugó darabok. vagy én már nem tudom. Meg azt sem hogy normális-e hogy ilyen sokáig lökődik ki.
2012. ápr. 22. 07:19
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha mész nst-re akkor lehet hogy már nem mész haza, csak a babáddal!:))
2012. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁ. hazajöttem, de du megyek vissza mert nem lett jó az NST. ismételni akarják. doki azt mondta még éretlen a méhszáj, ugyhogy ebböl mostanába nemlesz semmi.
2012. ápr. 22. 13:28
 10/17 anonim ***** válasza:
Ennyi idős terhesen nem lehet éretlen a méhszáj, ha csak nem el van számolva a terhességi hét! Ennyi idő után már lassan a szülést be kellene indítaniuk, nehogy a baba túl sokáig legyen a pocakodban!
2012. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!