Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A debreceni klinikán adnak...

A debreceni klinikán adnak kórházi hálóinget (és milyet? Kényelmes abban lenni? ) vagy sajátot kell vinni?

Figyelt kérdés
Ha adnak, akkor nem vinnék sajátot. Pizsamát hordok, csak azért a pár napért nem vennék 2-3 hálóinget, ha nem muszáj, viszont a pizsama szülés után lehet, hogy kényelmetlen lesz. A hálóing praktikusabb, kényelmesebb viseletnek tűnik a kórházi napokra.
2012. júl. 31. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Adnak, vászonzsák jellegű elől gombos hálóinget.
2012. júl. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Adnak. Én végig azt használtam, pedig vittem sajátot is. Minden nap hoznak tisztát, a sajátomat mosogathattam volna, mert könnyű összekenni.

A szülőszobán nem választhatsz, kötelező az ottani. Elöl végig gombos, amiből ha nem elég nagy a méret, akkor minden kilóg. Kérj nagyobbat ha zavar, de hidd el, őket egyáltalán nem érdekli, hisz minden nap ezt látják. Rajtam volt egy melltartós top, megengedték, h magamon hagyjam. Nekem úgy kényelmesebb volt. De persze bugyi nem lehetett. :-)

2012. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az túlzás hogy adnak mindennap tisztát.

sajnos ha hétvége van sokszor előfordul hogy nincs elég tiszta hálóing..jobb ha beteszel egyet pluszba.

mint ahogy babaruhát is ne adj isten..

tapasztalatból írom,..

2012. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor mégis csak veszek 1-2 hálóinget, biztos, ami biztos.
2012. júl. 31. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!