Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ki hogy nyerte...

Szülés után ki hogy nyerte vissza az alakját? Tuti tippek, gyakorlatok? A has és a bőr visszahúzódását hogy lehet segíteni?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! 5 hetes anyuka
2009. júl. 17. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Milupa krém maszírozás míg rá nem jössz, hogy a csíkok nem mulnak :9+ hónap utántól lehet fogyni, mert vár a munka takarítás, aztán a kölök után szaladgálás, séták.hasgyakorlatokat nem mutattak a kórházban?
2009. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia, én pillanatok alatt.. otthoni mozgás, pár perces kis torna, biciklizés segített. Főképpen a második gyermek után.. le - fel rohangálás a lépcsőn, játszótéren...

Igaz, szerencsés voltam, és vagyok a 3. gyermekemmel is (kismama vagyok) nincs változás a bőrömön. Néha babaolajjal bekenem, illetve olajos vízben fürdés is segít.

2009. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En azzal kezdtem, hogy szules utan egybol elkezdtem tepozaras szoritoovet hordani. Nem tudom, hogy ez segitett, vagy a genetika, de egy hettel kesobb a hasam nagysaga volt az egyetlen olyan dolog a testemen, amivel ki voltam bekulve. 25 kg-ot hiztam terhesen, nem volt tejem, zabaltam, hogy beinduljon, meg tobbet hiztam. Mivel ot het utan sem volt meg egy csepp sem, igy tovabbleptem. Dietazni kezdtem, semmi konkret, csak a mennyisegekiet mersekeltem, elhagytam a kenyeret, sutiket, edesseget, csak nagyon ritkan ettem ilyesmit es nagyon keveset. Tesztat is ritkan. Sok gyumolcs, sok zoldseg, sok hus, sok viz. Es napi 45-60 perc torna. Mivel rajtam haj is volt (boven), igy eloszor zsiregetovel kezdtem (Norbi kickox fitness 1.), majd amikor mar lement a nagy felesleg, akkor valtottam alakformalasra (Rubint R. Add onmagad 2.) Ekkor mar mindent ettem, csak mertekkel.

A fiam kb 4 honapos volt, amikor olyan formaban voltam, mint terhesseg elott, kb 6 honapos volt, amikor olyan testem es formam lett, mint amilyen meg tinikent sem volt. Szoval ezeket a tornakat ajanlani tudom, meg akkor is, ha nem kedveled a szemelyiseguket, vagy idegesito a szoveguk.

A hasam teljesen lapos lett, de a bor nem lett olyan feszes, mint volt, szerintem mar nem is lesz es ez valamilyen szinten normalis. Nekem nem tul rugalmas a borom es nem is remeltem, hogy vissza tud huzodni ennyi sok nyulas. Pontositok: most lesz nyolc honapos a fiam es most mar feszes a hasam, de csak azert, mert mar utban van a kisteso. De most meg mar nem lapos. :D

2009. júl. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!