Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mennyit várt császárszülés...

Ki mennyit várt császárszülés után a következő kisbabaval? Mennyi ideig érdemes várni a két terhesség között?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam már többfélét, de átlagban 2 évet mondanak, magyarán a császáros külső-belső varrat teljes gyógyulásához ennyi idő kell.
2009. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Császárral szültem, és megkérdeztem a dokit. 2 évet mondott, ennyi idő kell a regenerálódára.
2009. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes én 11 hónapja szültem és mikor 2 hete voltam nődokinál kérdeztem, hogy mennyit kell várni a köv. babával. Azt mondta, hogy nyugodtan elkezdhetünk akciózni :). Én is a varrat miatt aggódtam Ő azt mondta, hogy 10 hónap után nyugodtan lehet próbálkozni mert "kibírja" a heg.
2009. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb.:1 évet javasolt.
2009. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm a császár után 19 hónappal szülte a második babát, őt már simán szülte, nem volt gond a korábbi császáros hegével.
2009. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2 évet hallottam a legtöbbektől, de volt, aki egyet mondott. Minél több idő telik el a kettő között, annál jobb. Én legalább 4 évet szeretnék várni az első után, de nem a császár miatt, hanem mert én így terveztem el a párommal.
2009. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok


Nekem azt mondta a Dr hogy legalább 4 évet várjak a következővel mivel annyira rossz a méhem állapota de hát nem így történt és meg is lett az eredménye 3hó hijján3 év van köztük és a másodikkal hegszétvállás miatt sos császárom volt. Sérvhállót ültettek be és azt mondta a sebész, hogy nagy mákom volt és nem javasol többet de mi bátrak voltunk és nem volt szívünk elvetetni a harmadikatmost 4-éves lessz már a kislány és Szept elejére vagyok kiírva. De valójában ez egyénfüggö az orvosom szerint ki milyen jó kondiban van ,hogy gyógyult az előző seb, stb.

Jó egészséget.

2009. júl. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tudom,hogy a szülés és a teherbeesés között 2 évnek kell eltelnie.

Nekem azt mondta a dokim,hogyha kivárjuk ezt a 2 évet,akkor szülhetek spontán,de előtte nem engedné.

Mivel nagyon szeretném átélni legalább a 2. szülést teljes valójában,lehet,hogy több idő telik el a két tesó születése között.

1 éves nagyfiú anyukája

2009. júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta, hogy 10 hónap de minimum 9.
2009. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én három évet és most jönn a kistesó
2009. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!