Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen ruhát visztek/vittetek...

Milyen ruhát visztek/vittetek be magatoknak a kórházba? Hálóinget vagy inkább pizsit?

Figyelt kérdés
Én hálóinget nem akarok, mert magamat ismerve idiótán érezném magam, hogy hálóingben feszítek, úgyhogy szabadidőruát viszek. Így is utálni szoktam, hogy az ember nem vehet fel a kórházban normális ruhát, mintha nem is ember lennék. Szülni meg úgyis abban kell, amit ők adnak, nem? (Jánosban szülök)
2009. júl. 17. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hálóinget vittem, mert itthon is abban szoktam aludni. De nem foglalkoznak azzal, hogy mi van rajtad. A velem egy szobában lévő anyukán is melegítő volt, senki nem szólt érte. Nyugodtan viseld azt amit szeretnél!
2009. júl. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szüléshez mindenképp hálóing kell, ha nem a kórház ad, amúgy szerintem tök mindegy, amiben jól érzed magad. Én hálóingben voltam, a szoptatás miatt, tulajdonképpen kényelmes volt, de itthon lecseréltem nyúlós ujjatlan pólókra meg rövidnadrágra :) Sok boldogságot!
2009. júl. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is utálom a hálóinget és pizsamát vittem, senki nem szólt

Volt olyan nap, hogy piszi nadrág és rendes pólóban voltam.

Könnyű szülést kívánok!

2009. júl. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is melegítőnadrágban és pólóban voltam, mert nekem az volt kényelmes.(akkor még nem volt ilyen hőség)Éjszakára azért felvettem a hálóinget, de nagyon nem szerettem.

2009. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is a Jánosban szültem, nagyon meleg volt(június), én hálóingben voltam, talán jobban szellőzik.Szüléshez adtak ruhát. Ha tudok még segíteni a Jánossal kapcsolatba írj.
2009. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hálóing akkor praktikus, ha köldökig ki tudod gombolni, a szoptatás miatt. A pizsi kényelmesebb, hacsak nem császár lesz, és utána a hasat bánja picit. Monjduk nálunk esély nem volt másban lenni, mint hálóruha (mindegy, mi), mindenki ágynyugalomban volt. Pici séta a 3 méteres folyosón, oszt kész! :-))
2009. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!