Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dél-pesti Jahn Ferenc Kórházba...

Dél-pesti Jahn Ferenc Kórházban adnak kórházi hálóinget a vajúdás/szülés idejére vagy vigyek magammal sajátot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
3 éve még úgy volt, hogy választhattál. A vajúdás ideje alatt az volt rajtad, amit akartál, a szüléshez viszont át kellett öltözni a kórházi lebernyegbe. Én már a vajúdás elején azt vettem fel, mert úgyis mindegy volt.
2011. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy évvel ezelőtt is úgy volt, hogy csak azt a zöld, hátul megkötős "köpenyt" adták. A vajúdás alatt lehetett rajtad a saját hálóinged, a szülésnél fel kellett venni a köpenyt. Egyébként mi (apás szülés volt) bevittük az összes cuccomat a vajúdó szobába és ha kellett valami rögtön ott volt a táskában.
2011. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Sokat segített.

Még annyit, hogy szülés után a kórházi hálóingben megyek/visznek le osztályra és ott zuhanyozhatok, átöltözhetek, vagy még ez is a szülőszoba környékén történik?

A táskámat én is a közelemben szeretném tudni. Igyekeztem e szerint bekészíteni a holmikat is.

2011. szept. 2. 16:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Miután összevarrtak átvittek egy másik szobába, ahol mondta a nővér, hogy meg kell várni amíg pisilek, erre egy ágytálat és kb. 10 percet. Sajnos nekem nem sikerült ezért 10 perc után megkatétereztek. Utána felvehettem a fehérneműt meg a hálóinget. Majd mondták, hogy még kb 2 órán keresztül megfigyelnek és kitoltak a folyosóra és ott feküdtem amíg nem jött egy beteghordó és át nem tolt a szobámba. Így visszagondolva elég furcsán hangzik de akkor egyáltalán nem érdekelt, fel se tudtam volna kelni :) A szobában már azt csinálhatsz amit csak szeretnél, jobban mondva amit tudsz :) Ott van melletted a kisbabád egész nap ha jól emlékszem reggel 6-kor hozták őket és este 10-kor vitték el, kivéve amikor látogatási idő van akkor a csecsemőosztályon vannak. Egyébként ha van valami napközben is beadhatod a csecsemősöknek de azt nagyon nem szeretik, rászóltak pár kismamára, hogy ő vigyázzon a babájára egész nap.
2011. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!

Köszönöm szépen a segítségedet, így már jobban el tudom képzelni mi vár majd rám.

Így leírva ugyan nem túl vonzó a helyzet, amúgy is félek a szüléstől, de tudom, hogy a kisbabám majd mindenért kárpótol, csak jó lenne már ott tartani. Remélem hamar túl leszünk mindenen és csak a kisfiammal lehetek.

Köszönöm még egyszer!

2011. szept. 2. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Hidd el, minden rendben lesz. Nemsokára egy szép, egészséges babát tarthatsz a karjaidban. Könnyű szülést!
2011. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességed! Igyekszem csak erre gondolni :)
2011. szept. 3. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!