Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a szülésre anyukám be...

Ha a szülésre anyukám be szeretne velem jönni kell menni tanfolyamra vagy csak úgy bejöhet?

Figyelt kérdés
37 hetes kismama vagyok, anyukám szeretne benn lenni velem a szülésnél, a férjem nem mer bejönni mert a múlkor már azért majdnem rosszul lett, ahogy beszúrták nekem az infunziót, szóval nem bírja, nem is erőltetem, hogy benn legyen, de anya be jönne velem, Nyíregyházán fogok szülni, előtte kell valami tanfolyam vagy hasonló?
2009. júl. 18. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Semi tanfolyam,Simàn bemehet veled.

Az én pàrom is bejött mindenféle tapasztalat nélkül.

2009. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell semmilyen tanfolyam, ő csak simán ott lesz veled és lelkiekben segít.A párod azért ne hagyd otthon, a tapasztalat azt mutatja, hogy a kíváncsiság legyőzi a rosszullétet.A döntő pillanatban jöjjön csak be, maximum eltakarja a szemét, ha mégis besokall, de szerintem tuti meghatja, ahogy megszületik a gyermeke.
2009. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én kecskeméti vagyok és itt 3 alkalommal meg kell jelenni szülésfelkészítő tanfolyamon. Nálam a férjem lesz bent. A terhesgondozóban adnak felvilágosítást.

32 h km

2009. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy fogja a kezed és beszéljen hozzád, nem kel semmi!!!!!


Ha viszont műtét, akkor sem kell tafolyam CSAK NEM BIZTOS, HOGY BEENGEDIK. TALÁN KÉRDEZD MEG A KÓRHÁZ SZÜLÉSZETÉT!

2009. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia,nekem is anyukam jott be szulesre :) nem kell tanfolyam hozza,csak szoljatok a szuleszeten. nekem volt szulesznom vele egyeztettem. hivd fel a korhazat, erdeklodj. sok sikert,kitartas! :)
2009. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, persze nem hagyom itthol a férjem, azt mondta ő majd a folyasón várakozik, hát szerintem úgy még rosszabb, de bízom benne, hogy majd meggondolja még magát, első baba és már imádja az ő kis pocaklakó kislányát, de nekem a lényeg, hogy gyorsan, ügyesen és gond nélkül a karomba tarthassam a kis drágánkat, minden jót nektek:)
2009. júl. 18. 14:03
 7/10 anonim ***** válasza:
én tavaly szültem, én is nyíregyházi vagyok és kellett mennünk szülésfelkészítő tanfolyamra.3 alkalommal volt előadás és ott voltunk, kaptunk igazolást és így bejöhetett a párom. idén is szülök de nem megyünk erre a tanfolyamra. szerintem így is beengedik.
2009. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15.00 vagyok, ja azt elfelejtettem hogy állítólag a szülésnél mindenképpen választhatok egy 18 életévét betöltött segíő társat, legyen az bárki is. jogunk van hozzá. ezt nemrég hallottam.
2009. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem kell tanfolyam! anyukam is bent volt velem a szulesnel,de viszont majdnem sikerult megcsaszarozniuk oda viszont mondtak hogy nem johet be!
2009. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2009. júl. 19. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!