Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor visznek át a szülőszobáb...

Mikor visznek át a szülőszobába? azt hallottam az itteni kórházról, ahol szülni fogok, hogy van külön vajúdó, ahova nem jöhet be az apuka. csak a szülőszobába.

Figyelt kérdés

ez hogy működik?jönnek a fájások, bemegyünk a kórházba, én a vajúdóba / kitudja hány órára /, ő meg a folyosón vár?akkor érdemesebb minnél később indulni a kórházba, nem?amúgy is itt van kocsival 5percre.

28hetes kismama


2008. máj. 8. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szivárogni kezdd a magzatvíz, akkor bekell menni!!! 5 perc elég lehet.
2008. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi.viszont olyat is olvastam, hogy valakinek nem folyik el a magzatvíz, csak szülés közben jön ki:S

akkor mikor?tudom, ezt majd a dokimmal megfogom beszélni, csak kíváncsi vagyok, ki hogy csinálta, csinálja, csinálná.

köszönöm előre is!

2008. máj. 8. 11:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha a szülés megindul időben elfog folyni a magzatvíz, ha késik a baba akkor meg a kórházba indítják meg a szülést, ott csinálnak burokrepesztést és akkor jön a magzatvíz. Amíg a baba magzatvízbe van nem tud megfulladni, csak ha már nincs magzatvíz, de még nincs levegő sem.Azt is mondják ha elindulnak a 10 perces fájások elég bemenni a kórházba, de ha ilyen közel van még az 5 percest is kivárhatod. Persze a doki amit mond!
2008. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi.

ezek szerint, ha minden úgy zajlik, mint a "nagykönyvben meg van írva", vannak fájásaim és mondjuk éjjel arra ébredek, hogy elfolyt a magzatvíz, akkor irány a kórház.de ha nem folyik, csak fájásaim vannak / ezek az 5perces fájások hogy 5percesek?/akkor ráérek.

2008. máj. 8. 11:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 5 perces fájásaim vltak igaz bent feküdtem a kórházban, de nem folyt el a magzatvízem, úgy repesztette a doki a szülőágyon. 20 perc múlva meg vot a baba.
2008. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

akkor ezt így nem lehet ezek szerint megtervezni.

köszi a válaszokat, azért még várok "javaslatokat"

meg hogy az 5perces fájások mitől 5percesek? :S

2008. máj. 8. 11:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól 5 percesek,hogy 5 perc különbséggel jönnek.

Én sem szültem még,nekem a tesóm mondta.:)

33 hetes kismami

2008. máj. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi:D

közben én is megkérdeztem tesómat, és mondta, igen hogy 5percenként jönnek.előszőr csak pl.40másodperc, majd 1-2perc végül egymásba érnek.

boldog babavárást

2008. máj. 8. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!