Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben Dr Aranyosi...

Debrecenben Dr Aranyosi Jánost fel lehet kérni, hogy vezesse le a szülést? Ha nem, akkor helyette kit ajánlanátok, aki hasonlóan szakmailag és emberileg is toppon van és megbízható, kedves?!

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

biztos fellehet.

Sápi Tamást is nagyon dícsérik

Bartha Tündét is


én egyedül Zatik Jánost nem ajánlom az egy állat bunkó.

2012. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


nem tudom vállal-e még szülést, de ha sikerül felkérned, légyszi írd már meg feltétlen mennyit kér érte. Én is nála szülnék, ha lehet majd, na meg ha egyszer végre sikerül teherbe esnem.

2012. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bartha T. nagyn nagyon jó

Sápy iszonyat drága

Aranyosi nagyon kedves

Zatik és Török Péter viszont 2 állat...

2012. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
DR. Juhász Alpár Gábort ajánlom. Bartha Tündét tényleg mindenki dícséri még senkitől nem hallottam rosszat. Nem tudom hol szüleszt Aranyosi, mert ő most az OTI-ban és Magánban rendel. Amúgy a Klinikán volt. Hívd fel és kérdezd meg. Rendes, biztos nem fog semmi rosszat mondani. Kicsit dilis Aranyosi, ha ez bejön neked Juhász AG jó lehet, mert ő vizsgálatokon visszafogottabb volt, de szülésnél nagyon laza. Szakmailag nagyon jó.
2012. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!