Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vágott már át valakit a...

Vágott már át valakit a nőgyógyásza? Esetleg cserbenhagyott?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 23:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Röviden:

Van egy nőgyógyász,akihez lassan 3 éve járok.

Nem olyan rengeteg idő,de több,kisebb problémával jártam nála sokszor.Amikor kiderült,hogy babát várok,természetes volt,hogy hozzá megyek,el is vállalt.28 hetes terhes voltam,amikor szólt,hogy,bocsi 3 hétre elutazik a kiírt időpontban.Még ez is érthető lett volna(nagyon-nagyon nehezen),de egy olyan orvoshoz passzolt át,akit nagyon nem bírok,ráadásul kárörvendően is mondta,hogy kifogom a legrosszabbat(nem szó szerint így,de ez volt a lényege),aki nem alkalmaz gátvédelmet,pedig mikor nálam szempont lenne ez is.29 héten kereshettem nagy nehezen új kórházat,új dokit,akivel nagyon meg vagyok elégedve(31.hétben vagyok).Amúgy egy olyan doktornőről beszélek,aki fórumokon hatalmas népszerűségnek örvend.Milyen orvos az ilyen?Vagy olyan sok kismamája van,hogy bármit megtehet?

2012. aug. 7. 23:48
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Vida Ági az illető?
2012. aug. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Velem hasonló történt. Szülés előtt egy héttel közölte a doki, hogy elutazik hosszú hétvégézni. Végig hozzá jártam terhesgondozásra 10ezerért/alkalom. Annyira nem voltam elégedett a dokival. Ügyeletesnél szültem, vele annál is inkább, azóta is hozzá járok.

Utolsó: Vida Ági úgy tudom, hogy babapszcihológus, nem nőgyógyász.

2012. aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Vida Ági nem is nőgyógyász !!!


Egyébként én is hasonlóan jól jártam egy népszerű kh egyik orvosával :S.

36. hetemen megkérdezte, hogy és kinél fogok szülni mert ő bizony nem lesz itthon.

Azért az alkalmanként 12ezer jól jött neki gondolom... szemétláda!

2012. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél akihez jártam, 32. Hetes terhes voltam mikor ültem a rendelőjében és közölte az asszisztens, hogy ne várjak a dokira, mert lelêpett a szeretőjével! Gondolhatod én is hogy éreztem magam, de szerencsére aki helyette jött jó doki volt, úgyhogy azóta is hozzá járok!
2012. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De durva, amiket írtok...


Én karácsonyra voltam kiírva a 3. babámmal, és már a 7. héttől kezdve mondta minden találkozás alkalmával az orvosom, hogy karácsonykor van egy pár nap, amikor nem tud bejönni, mert családozik. És hogy megérti, ha emiatt keresek mást. Szerintem ez így korrekt, nem is értem hogy mehet máshogy :( (és egyébként nem kerestem másik orvost, és a babám "megvárta" őt :) )


A tesómnak van rossz tapasztalata viszont. Nem hagyta cserben a dokija, de iszonyatosan bunkó volt, mikor problémás volt a 2. császárja -hegszétválás- , mint ha ő tehetne róla... Ja, és ordas orvosi műhiba volt, mert császár utáni hüvelyi szülés lett volna, de hagyta 2 hetet túlhordani, nyomatta az oxit végig, és EDA-t is kapott, így csoda, hogy érezte, hogy szétvált a hege... És még ő volt bunkó. Ez is egy népszerű, sokak által kedvelt orvos :S

2012. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szomorú,hogy ennyi emberrel/kismamával megtörténik az ilyesmi.

Az én orvosom Pop Andrea volt,nem az általatok említett.2,5 évig rendes volt a rendelések alkalmával,de most óriási csalódtam benne,ezek után én nem ajánlanám senkinek.

Hála Istennek másik kórházban én is találtam egy rendes orvost-akivel remélhetőleg nem járok hasonlóan-,így végül rendeződtek a dolgaim,sikerült is magamat túltenni rajta..Bízom benne azért,hogy a legtöbb orvos nem ilyen

2012. aug. 9. 00:13
 8/12 anonim ***** válasza:
a legtöbb orvos nem....de egyre több!!!!!!gusztustalanok,nem is a hivatásuknak élnek,annyira szemétládák ha fizetsz akkor azért hagy cserben ha nem akkor meg nem is ismer!!!!:(
2012. aug. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én a leírásodból már tudtam, hogy kiről beszélsz. Szerencsére nem az én orvosom, de szoktam találkozni vele, mert ott dolgozik, ahol az én dokim is, de nagyon nem bírom...Néha hallottam miket mond az anyukáknak a kórteremben, meg amúgy is elég lenéző a viselkedése. Az a típikus elszállt doki, sajnos...
2012. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

:(Akkor azt hiszem jobb is,hogy nem nála fogok szülni.

Sokkal rosszabb lenne ha szülést közben vagy utána tenne rám,így legalább volt időm új orvost keresni.

Igaz az István szimpatikus lett volna,de így már nem megyek oda.

2012. aug. 9. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!