Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek írt fel a nőgyógyásza...

Kinek írt fel a nőgyógyásza clostit?

Figyelt kérdés

Mi a tapasztalatod? Hogy viselt meg? Össze jött a gyerek vele? Hány százalék rá az esély, hogy ikrek lehetnek?

és hány százalék arra sz esély hogy cisztád legyen?


2011. nov. 16. 14:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én hónapokig szedtem clostit, de 2-3 peténél nem lett több sosem.

Aztán meddőségi központ, ahol szintén closti és plusz még tüszőrepesztő, a második inszem összejött. Ikrek lettek, jövő héten egy évesek.

Nekem nem lett cisztám, de valóban előfordul, ezért kell uh-zni closti szedés közben.

2011. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szia, én is szedtem sokáig még régen aztán sokáig semmi nem sikerult a baba.Egy ido után megelégeltem a dokihoz futkosást és akkor sikerult.
2011. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szia!Én is szedtem.Én nem éreztem semmi mellékhatást!De sajna ezzel sem jött össze!
2011. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én is szedtem, rendesen nyomon követték ultrahanggal, és kaptam tüszőrepesztő szurit, így el lehet kerülni a cisztásodást. Mindig 2-3 tüszőm növekedett tőle, de baba sajnos nem sikerült, mert nem a peteérésemmel van a baj.

Ja, és semmi mellékhatást nem tapasztaltam.

2011. nov. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én is szedtem.Ez volt az első és utolsó hónapom,mert hétfőn pozitivat teszteltem!Számomra csoda gyógyszer a closty!
2011. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én egy kicsit izgulok, a jövő héten kell elkezdenem a szedését.

2011. nov. 16. 18:00
 7/21 anonim ***** válasza:
Szia nekem ez a második hónap...nem volt rendszeres peteérésem.Múlt hónapban 3 pete ért meg mégsem lett baba:( Remélem most sikerült...neked is szorítok...
2011. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2hónapig szedtem.mellékhatás,ciszta nem lett.Ultrahangra jártam peteérésem lett tőle,de baba nem.1hónap szünet után most kezdem újra,azt mondják elnyújtott hatása van.sok sikert neked.
2011. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
legalább 4 hónapig szedtem clostit 5 napig napi 2-őt és nem használt, utána jött most szeptemberben a gonal f 300 az sem használt. dec.8-án műtenek.... :(
2011. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
bocsi lemaradt hogy amúgy pco-s vagyok. remélem neked használ
2011. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!