Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szeretnék császármetszéssel...

Szeretnék császármetszéssel szülni. Tudtok-e empatikus orvost?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd császármetszéssel szülni, de a magánkórházak drágák (330 ezertől 1 millióig). Tudnátok mondani Budapesten olyan orvost, aki megcsinálja kérésre, és tudnátok hozzá árat is mondani, hogy mennyivel kell lefizetni (már ha le kell)? A nevek akár privát levélben is jöhetnek! (Kérlek, a miérteket most ne firtassátok!)

2012. aug. 10. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen nincs "csak mert a kedves kismama császárt akar" címszóval. Császárra csak komoly probléma esetén kerül sor!
2012. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt inkább az ottani kismamáktól érdeklődj.
2012. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok még kismama. És nem is vagyok budapesti, hogy bárkit ismerjek itt.
2012. aug. 10. 11:24
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Minek akarsz császárral szülni???? Van vmi egészségügyi oka. Mert ha igen, akkor a doki majd megmondja, hogy kell e , akkor nem kell dokit keresned. Ha meg nincs oka, csak úgy van kedved, akkor már bocs, de nagy ... vagy.
2012. aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Ha már vállalod azt a kisbabát, akkor a szüléssel járó "nehézségeket" is vállald. Nyugodj meg, nem te vagy az egyetlen nő, aki fél a szüléstől, de ez az élet rendje. Amúgy sokkal rosszabb a császár. Szülés után sokkal tovább tart a gyógyulás.
2012. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát, én nem tudom, találsz-e ilyen orvost (nyíltan legalábbis). Ezért őket komolyan megbüntethetik, ha kiderül...volt is nem rég ilyen balhé, talán a Péterfy-ben. Amúgy egy másik hozzászólónak igaza van, rosszabb a császár. Lehet, hogy maga a szülés gyorsabb, de utána sokkal jobban fáj. Hidd el, megéri természetesen. :)
2012. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg nem okoskodni szeretnék, de jól gondold meg légyszíves. Az elsőt császárral szültem (eltűnt szívhang miatt nem volt sok gondolkodnivaló rajta), s rendkívül nehezen épültem fel. A második simán született - igen, akkor pokolian fájt, de sokkal-sokkal könnyebb volt utána. Sajnos orvost, kórházat nem tudok ajánlani, de tényleg gondold meg, hogy döntesz.
2012. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyit tudok tanácsolni,hogy én úgy tudom(de nem személyes tapasztalat) pszichiáteri szakvélemény is javasolhatja a császárt!Tehát,ha valaki betegesen fél/retteg a szüléstől,az is egészségügyi ok.

Hivatalosan egyik orvos sem végezhet császárt Magyarországon(nem úgy,mint Nyugat,Észak EU-ban vagy a tengerentúlon),ha nincs rá ok,de feltételezem,hogy találsz ilyet.Segíteni,annyiban tudom,ha ajánlom az orvosomat,aki állami és magán kórházban is vezet le szüléseket.Én pont az ellenkező voltam,mindenképpen sima szülést szerettem volna,amit sikerült is:)De úgy gondolom nagyon empatikus,kismama párti doki,akivel mindent meg tudsz beszélni.Esetleg ő el tudja mondani,hogy hogy is van ez a pszichiáteri dolog is.

Amúgy ma már létezik EDA is,és én is azoknak a táborát erősítenem,akinek nagyon nagy élmény volt a sima szülés:)

2012. aug. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Megkért mindenkit, hogy ne firtassátok, erre szinte csak olyan választ kap, hogy de miért...stb.Az Ő dolga, ha talál ilyen orvost (már pedig lehet találni), akkor hagy szüljön úgy, ahogy szeretne.
2012. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!