Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki aki mostanában szült...

Valaki aki mostanában szült Szombathelyen tudna mesélni?

Figyelt kérdés
Milyen a kórház felszereltsége, az orvosok, a nővérek, mit vigyek mit ne, stb.
2012. aug. 11. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nagyon jó a szülészet, első babámat 2008 végén szültem a saját dokimnál, a másodikat pedig idén márciusban szintén saját dokinál és szülésznőnél. Csecsemős részleg se rossz, de sok segítséget ne várj, mert a nővérek azt hiszik, hogy mindenki a 10.gyerekét szüli már, így segítséget nem nagyon kapsz max. 1-2 rendesebb van, de mondjuk nem panaszkodhatok velem normálisak voltak. Szerintem nehéz úgy, hogy melletted a baba, ha éppen egész nap vajúdtál estére megszülsz friss gátsebbel, és a babád az egész éjjelt végigsírja, Te pedig cipeled,hogy a többi babát ne ébressze fel a sírással. Szóval ez nehéz szerintem. Vigyél külön kis táskát a szülőszobára vízzel, szőlőcukorral, sport csokival, ezeket lehet enni. Hálóinget adnak én második babánál már nem a sajátomba voltam csak kórháziba, így nem a sajátomat véreztem össze hanem mindig vettel el tisztát. 5 betétet kapsz így vigyél azt is. Ha lesz gátsebed minden reggel/este hívnak betadinos öblítésre próbálj mindig előtte végezni a zuhanyzással.

Kérdezz ami érdekel így nehéz írni annyi minden van.:-)

2012. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2008-ban, és 2011-ben szültem! Csatlakozom az előttem szólóhoz, semmi panaszom nem volt rájuk!

Én mindkét babát ügyeletesnél szültem. Bár másodikat annál, akihez terhesgondozásra is jártam!

Tőlem is kérdezz nyugodtan, de az előttem szóló tényleg minden infót elmondott!

Nagyon jó visszaemlékezni, bár az első szülésem nem volt egy leányálom, de nem maga a kórház miatt, hanem egy doki miatt! :)

2012. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!