Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után amíg a megfigyelés...

Szülés után amíg a megfigyelés időszaka tartott ill. uána aki az erős vérzés miatt nem öltözhetett fel rendesen (betét, bugyi) annak babáját csak szoptatásra hozták vagy otthagyták vele? Hogy lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenki erősen vérzik az első pár napban.Ha nem öltözhet fel, betét ilyesmi amit írsz, az nem normális dolog, ott valami baj van, a gyermekágyas vérzéstől fel lehet kelni, sőt muszáj. Egy óra a megfigyelés, addig nyugton kell lenni, nekem ott nem volt velem a babám, de utána mindig hozták szoptatni. Szerintem ha valaki annyira vérzik, gondolom nem lehet vele a baba, hiszen ellátásra szorul.
2009. júl. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet olyan erős vérzésed, hogy ne tudj felkelni. Ki is zavarnak az ágyból a kórházban hamar, hiszen, el kell kezdeni járkálni. Magától is felkel az ember és szülés után örültem, hogy végre mehetek zuhanyozni, járkálhatok egy jót egy jó alvás előtt.

Ha olyan vérzésed lenne, hogy nem tudsz felkelni, akkor valami baj van.

Tehát ne aggódj, ha magadtól nem mennél az ápolók kilökdösnek az ágyból!

2009. júl. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szülés után én nem tudtam pisilni, ezért fent tartottak a szülőszobán 1 éjszakára, katétert kaptam. Iszonyatosan fájt a gátsebem, kutyául szenvedtem, hideg is volt, ezért elvitték aznap estére a babám. Hajnalban vérömlenyem lett, ezért, megműtöttek, de mire az altatásból magamhoz tértem már a babám ott szuszókált mellettem. 1 hétig voltam bent, a babám mindig ott volt velem, pedig én nagyon szarul voltam, szédültem, bugyi napokig nem volt rajtam, csak hálóing, katéter kb. 2-3 napig és transzfúziót kellett, hogy kapjak, mert nem indult be a vérképzésem. Volt olyan, hogy sírva hívtam a nővérkét segíteni, mert úgy szédültem, nem bírtam felállni, a babám pedig tisztába kellett tenni, így együtt sírtunk... De egy percig nem fordult meg a fejemben, hogy elvigyék. Inkább anyukám hívtam be magamhoz, amíg a vért kaptam (akkor feküdni kellett), ő rakta a mellemre a babám szoptatáskor.
2009. júl. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó üzenőnek!Megkönnyeztem az üzeneted,mert olyan meghatóan írtad le.Nagyon jó egészséget kívánok nektek!
2009. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!