Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányingerre ébredtem, most...

Hányingerre ébredtem, most hasmenésem van, lehet szülés? Pont ma 39 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Már jó pár napja nagyon sokat keményedek, és ritkán de vannak menstruációs görcseim, nemrég hányingerre ébredtem ami elmúlt, de most van egy jó kis hasmenésem. Lehet hogy a szülést jelzi? Esetleg tapasztalatok? Előre is köszönöm ha válaszoltok!
2012. aug. 17. 00:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia. En konkretan tnap szultem. Mar elotte 1 hettel majd meghaltam annyit kemenyedtem. Mindennap azt ereztem h megyunk szulni. De konkretan a szulesem elott delutan ment a hasam,a derekam pedig majd leszakadt. Mar nem biztam semmiben,de vegul 40+6-on megindult a.bebim. Mondjuk nekem 2 oran keresztul az volt a fajas,h amikor bekemenyedtem,akkor.megfajdult a derekam.
2012. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok a picihez, és köszönöm hogy írtál. :)
2012. aug. 17. 19:02
 13/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, babázol már?:-)
2012. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!