Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már reggel óta tompa menstruác...

Adryenn21 kérdése:

Már reggel óta tompa menstruációs fájdalom húzza az alhasamat, ami lesugárzik a bal lábamba is + enyhe derékfájásom is van. Ez eddig oké, de ez az alhasi fájdalom ÁLLANDÓ! Nincs közte szünet! Lehet a szülés kezdetének a jele?

Figyelt kérdés
39+5 hetes vagyok

2012. aug. 15. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem itt írogatnék,hanem azonnal hívnám a mentőt.

Sok boldogságot a pici babához egyébként!

2012. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

hát bizony itt lehet az idő.

szépen menj el zuhanyozni meleg vízben és ha nem múlik indulás a kórházba

2012. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szetintem indulj el a kórházba. :) Jó babázást és könnyű szülést.
2012. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De semmi rendszeresség nincs benne csak fáj. Nem tudom mérni, csak érzem hogy egyfolytában fáj. :-(
2012. aug. 15. 15:38
 5/15 anonim ***** válasza:

Az még nem jelent semmit. Nekem is rendszertelen volt elösszőr. Mit érzel? Körbetudnád írni, hogy pontosan mit?

Mert amit a kérdésben kiírtál az bizony már vajúdás is lehet.

2012. aug. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Fáj a hasam alja úgy mint amikor meg akar jönni + lesugárzik a bal lábamba. Ez egyfolytában tart, nincs mérhető ritmusa.
2012. aug. 15. 15:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Zuhanyozz le meleg vízzel. Ha beindult a szülés akkor rendezni fogja ha nem akkor elfog múlni. Vagy ülj bele egy kádba.
2012. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Bizony. gyorsan egy meleg fürdő, aztán pihenj le. Ha nem múlik, akkor várjuk a történetet ;)

Szép szülést neked!

2012. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nyílik a méhszáj, azért sugárzik bele a lábadba!
2012. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A zuhany ennyire sorsdöntő?? :-) Tényleg felerősíti a meleg zuhany ha ez már a szülés kezdete?
2012. aug. 15. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!