Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikres anyukák! Császárotok volt?

Ikres anyukák! Császárotok volt?

Figyelt kérdés
Milyen súllyal születtek a babák?
2012. aug. 17. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem programozott császár volt a 37. héten, egyik 2,5 kg, másik 3 kg.
2012. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem, ráadásul a 30-ik hétre születtek, ezért az egyik baba sérült lett.:(
2012. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Utolsó mért nem császároztak?

2012. aug. 17. 15:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ikertestvérem. Mi természetes úton születtünk, én 2800 gramm voltam, a testvérem picit kisebb, de nem tudom pontosan mekkora.
2012. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert húsvét napja volt, a fogadott orvosom nem jött be, mert részegen fetrengett valahol, az ügyeletes orvosnak pedig nem volt kedve műteni.:( Ő nagy ívben letojta, hogy milyen jövőjük lesz a babáknak, ő csak azzal foglalkozott, hogy minél előbb túl legyen a szülésen.

Sokáig gondolkodtam a pereskedésen, de mire lelkileg rászántam volna magam, kifutottunk az időből.


Én mindenképpen azt javaslom, hogy aki csak teheti, kérjen császárt.Én akkor még nagyon tudatlan voltam e téren, később tudtam meg, hogy a másodikként született baba ugyanúgy végigéli az elsőnek született tolófájásait, ugyanaz a trauma éri mintha ő születne, de neki várnia kell. Ezt már nem bírta a lányom, újra kellett éleszteni, túl pici volt.:(

Dióhéjban ennyi. Ja, 1130 és 1390 gr

2012. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy voltam vele,hogy természetes úton szeretném megszülni őket,de ha nem tágulok,bármi probléma van,azonnal vigyenek császározni,és a természetest is csak azért vállaltam,mert nem volt semmi akadálya.De hacsak a legkisebb kockázata is lett volna császárt kértem volna.37+5-re születtek a lányok,elfolyt a magzatvizem éjjel kettőkor,akkor még csak 6-8 perces fájásaim voltam,aztán rá 1,5 órára már 4 percesekké sűrűsödtek hajnali fél 5-kor pedig már 2 percesek voltak,de reggel 8-kor megcsászároztak,mivel esett a szívhangjuk.De,ha ez nem lép közbe,akkor is császároztak volna,mert nem tágultam rendesen.Nagy sokk volt,amikor beriasztottak a gépek,még szerencse,hogy nagyon figyeltek ránk,így azonnal császároztak.2700 és 2750 grammosak lettek a lányaim.
2012. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5. vagyok!

Hiába kértem az orvost, hogy császározzon, azt válaszolta, hogy ő az orvos, én ne mondjam meg, hogy mit csináljon, normál szülés lesz, mert olyan kicsik, hogy simán ki fognak férni. Persze, nem is ezzel volt a baj:((

2012. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de válaszolok. Kereken a 38.héten elfolyt a vizem, rögtön 5 percesekkel kezdtem, másfél óra múlva már 3 percesek voltak és brutál erősek a fájások. A kislányom A baba 2850gr és 52cm volt haránt, B baba kisfiú 3100gr 54cm faros fekvésben.
2019. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!