Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányán szült anyukák!...

Tatabányán szült anyukák! Tudtok ajánlani kedves és lelkiismeretes szülésznőt? Hardiné Fazekas Erzsébetet ajánlották, de megijeszt, hogy azt mondják egy katonatiszt. Első szülésem lesz.

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hú, én nem ismerem, de attól ne ijedj meg, hogy katonatiszt. Az ember a szülésnél teljesen el van veszve, főleg, ha első szülésről van szó. Szerintem nagyon szuper, ha ilyenkor valaki határozottan mondja, hogy mit kell csinálni, a te pánikolásod is alábbhagy, mert arra figyelsz, hogy mindent úgy csinálj, ahogy mondja neked a szülésznő. Mondjuk én olyan vagyok, aki hajlamos elhagyni magát, és sokkal jobban össze tudom szedni magam, ha át tudom venni a mellettem lévő ember dinamizmusát és határozottságát. Ad egyfajta biztonságérzetet. Ha csak az szól "ellene", hogy katonatiszt, én bizony felfogadnám.


Könnyű szülést!


36 hetes kismama

2012. aug. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Hlogyikné Németh Orsinál szültem, nagyon kedves, lelkiismeretes nő. Nem bántam meg, hogy öt választottam.
2012. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!