Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Molimed Pants betétet/eldobhat...

Molimed Pants betétet/eldobható bugyit használt-e valaki szülés után? S hol sikerült beszereznie? Mert sajnos én már a Rossmann-t, Dm-t, Müllert és több gyógyszertárt is végigjártam, de sajnos sehol nem volt.

Figyelt kérdés
Persze a neten találtam egy honlapot, ami forgalmazza, de gondoltam, hogy nem lenne rossz megúszni a postaktsg-t.

#bugyi #szülés után #Molimed Pants
2012. aug. 27. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én használtam a bugyit, mindkét szülésem után, nagyon-nagyon jó volt. Én három évvel ezelőtt vettem, megnéztem a honlapjukon, hogy nálunk melyik gyógyszertár forgalmazza, bementem és megrendelték. Betétet is vettem, de azt nem használtam, a bugyi után jó volt a sima Always éjszakai betét.

Hol laksz?

2012. aug. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Győr-Moson-Sopron megyében... melyik oldalon nézted meg a gyógyszertárt?
2012. aug. 28. 09:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálom megkeresni, hogy hol találtam meg, tegnap már késő volt, nem találtam, de még próbálkozom. Az az igazság, hogy három év távlatából már nem emlékszem, de tuti, hogy volt olyan kereső, hogy beírtam a várost és kidobta, hogy melyik gyógyszertárban lehet kapni.
2012. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még eszembe jutott, hogy gyógyászati segédeszköz boltban nézd meg.
2012. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok, nagyon köszi a segítséget :)
2012. aug. 28. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!