Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány darab eldobható bugyira...

Hány darab eldobható bugyira van szükség szülés után?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 07:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyre sem volt szükségem. Tena Lady betétet használtam 2-3 napig hagyományos bugyival, majd normál betétet.
2012. júl. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én egy csomaggal vennék és legalább 5 normál pamut bugyit.

3 gyerekes

2012. júl. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10 napig voltam a kórházban, volt, hogy át kellett öltözni, mert folyt a lábamon is vér, ahogy felálltam. Konkrétan ömlött. Nem ez az általános, de egy 10 db-ot vehetsz, szerintem.
2012. júl. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 8-10 db elég, ha minden rendben lesz. De vigyél pamutot is.
2012. júl. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szia! én egy dobozzal vettem, utána meg pamut bugyit hazsnálok
2012. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt egy csomag (abból is 3 db), mert az első 2 nap használtam, amíg tényleg ki sem tudtam kelni az ágyból (csázár), utána azért jobb a pamut, mert az megtartja a vastagabb betétet, míg az eldobható papírvékony, és lehúzza, így konkrétan kevesebbet érsz vele, mint a hagyományossal... De pamutból is sötétet vigyél, és olyat amit esetleg nem sajnálsz, ha többet nem tudod felvenni.
2012. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
belőlem is ömlött a vér, sokszor a tena lady se volt elég, mégse vettem eldobható bugyit, most se fogok. én a rendes bugyijaimat bevagdostam a terhesség alatt a derekánál, hogy ne szorítson (most is) és ezeket a vágottakat használom majd, utána pedig kidobom
2012. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne eldobhatós bugyit vegyél, hanem tena rögzítőnadrágot. Ez egy hálós kis nadrág, ami nagyon jól tágul annyira, amennyire kell, és jól tartja a betétet. Én 10 eldobhatós bugyit vettem, de megbántam, kiadtam érte 1200 ft-ot, 2 db-ot használtam el belőle, nem tartotta jól a betétet, és melléfolyt a cucc, a tena rögzítőnadrág pedig teljesen jól simult hozzám, és a betétet is nagyon jól tartotta.

Többször is ki lehet mosni szappanos vízzel, és csak 400 Ft körül van.

Itt többen írták, hogy ez a jobb, már bánom, hogy nem hallgattam rájuk :)

2012. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt a rögzítőnadrágot lehet patikában is kapni? A Tena-s betétekből ti milyet vásároltatok konkrétan?
2012. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Patikában vettem a rögzítőnadrágot, 400 Ft volt.


Az első 2-3 napra Tena Comfort Mini Super-t érdemes venni, ez elég hosszú, széles a nagy mennyiségű vérzéshez ez kb. 1800 Ft, és elég lesz a fele, ami benne van, aztán 3. naptól Tena Lady Extra-t használtam, ez egészségügyi betét méretű, de ez beszívja ezt a folyást.

2012. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!