Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ciki 21 évesen szülni? Még...

Ciki 21 évesen szülni? Még nem vagyok terhes!

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 08:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van párod,és mindketten szeretnétek,és elő tudtok teremteni a babának minden szükséges holmit,pelenkát ágyat,kocsit.Nem árt,ha előtte dolgozol,hogy megkapd a juttatásokat is.Szerintem nem ciki,én 8 nap híján voltam 22 mikor a fiamat megszültem,de akkor én már 3 éve férjnél voltam,és építkeztünk.Szóval folyamatban volt a saját ház,volt autónk,dolgoztam is,és elő tudtunk teremteni mindent,ami kellett.
2009. júl. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? 21 éves vagyok, tavaly áprilisba mentem férjhez, vagyis 20 évesen, tanultam, a sulit befejeztem, munkahelyem is van, ahonnal eljöttem táppénzre, tervezett baba akit már nagyon vár az egész család. Szerintem nincs is ennél csodálatosabb dolog, mondjuk ez egyéntől függ. Sok nő életében első a munka a karrier, másoknak a szabadság kiélvezése és mint nekem is fiatal kismamának a család az első.
2009. júl. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja 38 hetes vagyok:)
2009. júl. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Van, aki 14, 15, 16 évesen szül. Na, az tényleg ciki. Szerintem min. 18, 19 éves korában tudja egy nő elfogadni tudatosan azt, hogy ő anya szeretne lenni ( Hallottam már olyanról, hogy valaki 19 évesen anya lett; de neki ez volt minden álma)

2009. júl. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 éves vagyok, 3 hete szültem, és nem tartom cikinek. Párommal mindent meg tudunk adni a babának, különben is tervezett gyerek és nagyon örülünk neki.

Úgyhogy ha szeretnél gyereket Hajrá, attól nincs szebb mint anyának lenni.

2009. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

A kérdés ciki,mert már ne is haragudj,de miért lenne gáz,ha valaki 21 évesen lesz anya.Ha készen áll mind lelkileg mind anyagilag,van megfelelő partnere stb...akkor persze,hogy szüljön.Van akinek az élete álma,értelme, a hivatása az,hogy anya legyen,ők fiatalon is már készen állnak minden értelemben az anyaságra.Én is úgy érzem,hogy ez a célom,hogy anya legyek,úgymond,én azért születtem a földre,hogy anya legyek,nem csak anya,hanem anya anya.:D

2 barátnőm is 21 év alatt szült,mind a ketten értelmes okos nők,akik készen álltak a gyereknevelésre.Sőt még a párjaik is,mert sok férfi megirigyelhetné azt a szeretetet,figyelmet törődést mind a baba mind a mama felé amit ők adnak nekik:)


21/L

2009. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 évesen lettem terhes,most fog megszületni a babám a héten...(remélem)

Igaz mostanra már betöltöttem a 23-at,de ha nem így lett volna se bánnám...sőt!Fiatal anyuka leszek...szerintem jobb így.

2009. júl. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

szia én 22 leszek novemberben, és van egy 4 hós kisfiam. ha az anyagi körülmények, egy szerető család, és részetekről kellő felelősségtudat van , akkor mi az akadálya? én nagyon boldog vagyok. mindig fiatal anyuka akartam lenni. nem járókerettel és protkóval menni az iskolai anyák napjára :) hogy büszke lehessen a kicsi, hogy neki szép , fiatal anyukája van. :) szerintem ez szuper dolog. így több az esélyem is , hogy nagyi lehessek, ezt még nem várom :)

abszolút nem ciki.

2009. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!!!! Szerintem sem ciki!!! Én még nem fogom betölteni a 21-et mikor megszületik a kislányunk!!!

Decemberben férjhez mentem,előtte már dolgoztam,és a munkahelyről vagyok most is táppénzen!!!

Szeptember 24-re vagyok kiírva,és akkor leszünk 2éve együtt apával!! Nagyon boldogok vagyunk,van lakásunk,autónk,lánykánknak meseszép mindene............de szerintem nem erről szól a gyereknevelés,hanem hogy akarjátok,és szeressétek egymást!!!! Úgyhogy hajrá!!!!!!!!!

32hetes kismami!

2009. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen ciki szülni.

21 évesen miért lenne ciki? Nem lennél egyedül...

2009. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!