Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány évesen szültétek az első...

Hány évesen szültétek az első gyermeketeket, és szerintetek hány éves az a kor amikor érdemes gyereket szülni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 14:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 évesen szültem az elsőt, és úgy gondoltam (mai napig úgy gondolom), hogy az elsőt szerencsés lenne 33 alatt szülni.
2010. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
27 voltam, de én a 20-24-et ajánlanám. Persze sok mindentől függ, de szerintem minél tovább vagy szabad, ezt annál nehezebb feladni.
2010. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
53%

Én majd olyan 30-35 körül szeretnék szülni..:)

bár még csak 16 éves vagyok...

2010. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Hát még nem szültem, de azért válaszolok, ha nem baj. Én 22 vagyok, de mindenképp 25 fölött 30 alatt szeretnék. a barátnőim, mindegyikük szült már 19-21 éves korban. Legtöbbjük nem meri megfürdetni sem a gyereket, az ő anyukájuk fürdeti. Én sem merném, de ha az én gyerekem, akkor én szeretném fürdetni, épp azért, majd ha felkészültem rá. Szerintem még korai 21 alatt, mindenképp. Viszont változó, van olyan ismerősöm aki 17 évesen szült, és nagyon jó anya így kívülről. Ez változó, van aki felkészült, van aki nem.
2010. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

30-al az elsőt, 32-vel a másodikat. Szeretnék még egyet, vagy kettőt, 38-ig bezárólag.

Szültem volna én már előbb is, csak hát rá kellet találnom a férjemre... :o)


Én mindenkit, akinek már meg van élete párja, arra bíztatok, hogy ne húzza-halassza, mert a testünk szempontjából 20-30 között ideális. Utána egyre csak nehezebb lesz, a csontosodás miatt főként...

2010. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
52%

Most fogom 23 évesen az első babámat megszülni. És szerintem ez egy ideális kor! Én mindenképp 25 éves koromig akartam az elsőt!

És Te hogy állsz ehhez kedves kérdező?

2010. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Én az első vagyok megint. Bizony, hamarabb azért jobb... De jobb későn is, mint soha :))


Szóval én már 18 évesen megtaláltam a páromat, de sokáig nem lett gyerekünk, mire meglett az oka, 32 lettem. Akkor terhes lettem, de elvetéltem, és csak 35 éves koromra adatott meg ez az öröm.

2010. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen az elsőt, nem tervezett volt, de mindent megtettünk, hogy jól érezze nálunk magát.A 2-at 25 évesen.Ő tervezett volt.Imádom mindkettőt és örülök, hogy nekem már nincs gyerekvállalással "gondom".Tulajdonképpen letudtam ezt a részét az életemnek.Most tartok az igazi nagy felelősségnél, fel kell őket tisztességgel nevelnem, és remélem mindent megteszek érte.
2010. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

én 24 évesen szültem a kislányom,de aki szeretne babát,annak ugyanakkora öröm 20 évesen,mint 35 évesen.

Amíg valaki alkalmasnak érzi magát az anyaszerepre,elég türelme és egészsége van,annak a kor nem akadály (persze nem 70 évesre gondolok)

2010. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
49%

Szia!


24 évesen szültem az elsőt, és elméletileg egy hét múlva a karomban tartom a másodikat, s nyáron leszek 26!

Szerintem is 24-30 év között ideális legalább az első babát megszülni!

Üdv egy 22 hónapos kislány anyukája, aki 38 hetes kisfiú kismamája is.

2010. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!