Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A debreceni klinikán ha nincs...

A debreceni klinikán ha nincs fogadott orvos hogy zajlik a császármetszés?

Figyelt kérdés

1 , ha ne adj isten faros marad a baba még az utolsó pillanatban is,befektetnek előbb?


2, vagy ha nem és rám jön a szülhetnék besétálok a szülőszobába és a papírok alapján tudják hogy faros a baba és szépen tolnak a műtöbe?


3, egyáltalán hogy zajlik itt egy császármetszés?

mennyi ideig kell feküdni?


4, ideadják azért a babát hogy ellásam, és szoptathassam?


5, mikor kerülök le az osztályra?



köszönöm szépen ha valaki válaszol

31 hetes kismama.



2012. szept. 2. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

ha faros marad,akkor programozott császár lesz.előre megbeszélt időpontban bemész,és a szülőszobán megcsinálják a császárt.Ha hamarabb beindulna a szülés,akkor bemész,és akkor csinálják meg.Tesómnál így volt,hétfőre volt kiírva programozott császárra,de előző héten csütörtökön elfolyt a magzatvíz.Bement a szülőszobára,és délelőtt meg is csinálták neki.nem volt fogadott orvosa.

úgy emlékszem dél-13 körül volt a császár,aznap még fent aludt,másnap vitték le osztályra.a baba végig vele volt,nem vették be a csecsemősök telt házra hivatkozva.így nem volt könnyű ellátni,mert fél óra volt,mire fel tudott ülni,azt is úgy,hogy az űgy végébe volt kötve a köntös megkötője,és azzal húzta fel magát,a baba meg addig ordított.azt hiszem 5 napig volt bent Tesóm.

a császár úgy zajlott,hogy kapott beöntést és borotválást is,majd kapott gerincbe érzéstelenítőt.Sógorom nézhette a császárt az üvegfalon keresztül,neki adták oda a babát,amíg Tesóm összestoppolták.

2012. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a részletes leírást.

akkor ha bírom a fájdalom miatt ( a varrat miatt) akkor nem kell hogy elvigyék a babát ha én nem akarom?

ott lehet velem mint sima szülés után végig a kórteremben?


és szoptatni tudott tesód?!

2012. szept. 2. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:

nem viszik el,csak ha kéred,a klinika bababarát elvileg,így veled lehet a baba végig.nekem is volt császáros szobatársam.

igen,tudott szoptatni a Keresztfiam 1,5 éves koráig

de készülj fel,hogy a csecsemősök barbárok,nem segítőkészek,így a túlélésre koncentrálj.én is úgy voltam vele,hgy csak ezt a pár napot bírjam ki,otthon majd szépen beáll minden.szó szerint baszogatnak,de nem segítenek.de nem akarlak megijeszteni,remélem ez változott

2012. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jaj de hogy írtál

legalább tudom mire számítsak.

igazándiból nekem második baba, kislányomat is a klinikán szültem csak hüvelyi úton. sajnos tudom milyenek a körülmények..

csak most belém nyilallt mi lesz ha a kisfiam nem óhajt időben megfordulni még mindig faros..és ezért kérdeztem mire számítsak ha esetleg vágnak :(

2012. szept. 2. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj ennyire.Tesóm teljesen jól viselte,mert hamar fel akart épülni,ezért nem hagyta el magát.másnap már sétálgatott a folyosón.persze van aki nehezebben viseli
2012. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!