Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kijöhet az aranyér...

Szülés után kijöhet az aranyér? Ez az?

Figyelt kérdés
Bocsi a kérdésért, meg h ennyire tudatlan vagyok, de nekem még nem volt aranyerem, de ami most van nekem, ahhoz hasonló sem. 3 napon keresztül mindennap elmentem nagy wc-re, de nagyon fájdalmas, szinte mintha repedne és be is vérzek nagyon ott hátul. Ma és tnap annyira fájt mikor végeztem, h rendesen hányingerem lett. Sajnos nem tudok hnap gyógyszetárba menni és amugy meg nagyon fáj. Mivel kezeljem? Ez aranyér, vagy csak megérült? Előre félek a hnapi nagy wc-től :(
2012. szept. 4. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:

A feneked lyukánál nincs egy kidudorosodás?

Ez arany ér lehet, de csak a kenőcsök és a kúpok segítenek.

Sperti krém és kúp, ezt lehet szoptatás alatt is használni, a kúp kell belűre, a kenőcs pedig kívűlre, az bezaírozza a lyukat, és könnyebb kakálni. 1500 Ft a kenőcs, 1500 a kúp.

De ha elmész a háziorvoshoz, tud felírni olyat amit elkészítenek, az csak 500 Ft kb. És hatásos!

2012. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincsen kidudorodás. akkor megsérült egy nehezebb székeléstől?
2012. szept. 4. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor belső aranyér, bent van a dudor. Erre feltétlen kell a kúp!
2012. szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szülés után jött ki, még csak nem is szülés közben! Előtte sosem volt. Egyél sok olyan kaját, amitől puhát tudsz székelni, és várj vele, amíg nem erős az inger, hogy ne kelljen nagyon nyomnod. A kúpot esetleg mondani tudom, hogy próbáld ki, én nem használtam semmit, 2 hét alatt elmúlt, ha tovább maradt volna, én is mentem volna dokihoz.
2012. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg végbélrepedés,nekem is szülés után jött ki.Nagyon nehezen gyógyul,probálj meg minnél lágyabb székletet"produkálni" ez a legfontosabb és hatásos kupot proktologussal irass fel
2012. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aaajj.. Nem tudom hogy jutok el orvoshoz pici babával, a párom reggeltől estig dolgozik. Pénteken tudok leghamarabb. Hidrokortizonnal vagy iesmi kenhetném?
2012. szept. 4. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,de attól lassan gyógyul,nekem posterisan forte-t irt fel a doki,az hamar rendbe tette
2012. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!