Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kijöhet-e szüleskor az aranyer...

Kijöhet-e szüleskor az aranyer arra hajlamosaknal? Ha igen, mit lehet tenni ennek megelözesere?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 12:34
 1/6 Minii Vikii ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, sajnos kijöhet. Nagyon sok nőnél előfordul az ilyesmi. Azt sajnos nem tudom, hogy mi a teendő ilyenkor. Fordulj az orvosodhoz! Mielőbbi gyógyulást!

14/L

2011. máj. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos ki jöhet az aranyér.Ezt meg előzni nem lehet,de vannak nagyon jó kenőcsök,kúpok,amivel gyakorlatilag tünet mentessé teheted.

Nálam is ez volt. Én minden széklet ürítés után megtisztítottam egy baba popsi törlővel. Ma már a gyerekeim felnőttek és még mindig veszem a baba popsi törlő kendőt és nem volt soha az arany eremmel gond.Gyakorlatilag az ajánlják,hogy minden esetbe meg kell mosni,de pld, munka hely,, utazás,,stb nincs rá lehetőség.

Remélem neked is beválik a popsi törlő :)

2011. máj. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Elöfordult idöszakonkent ilyen problemam, de most teljesen egeszseges vagyok, es csaszarral szültem, csak informalodom, de köszönöm az ötletet is.


Nedves törlökendöt hasznalok, bar en is csak itthon. Tipp: A Lactacyd femina mosogellel (ami a ph-t visszaallitja) bekenem zuhanyozaskor es kicsit rajta hagyom, ez kezdeti allapotban eltünteti.

2011. máj. 16. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Minden oké azt kivéve. hogy a Lactacyd a hüvely pH-dat állítja vissza nem pedig a végbélét. ugyanis teljesen más a kettő.

2011. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, ahogy a popsitörlö es a nedves törlökendö sem a kezdetleges aranyer eltüntetesere "specializalodott" :), de valamiert nalam eltünteti.
2011. máj. 20. 12:11
 6/6 some1 válasza:
ennek megelőzése az lenne, hogy nem szülsz, hanem császármetszéssel hozod világra a gyereked
2011. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!