Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4hónapja szültem császárral,...

4hónapja szültem császárral, a műtét óta most jön meg harmadjára, bövebb és eltart 7-8 napig, majd 2 nap szünet aztán megint, (de) enyhébb pecsételő (barás-vérzés)! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A császár elött is volt pecsételöm középidőben
2012. szept. 6. 06:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom,de én is pont így jártam mint te.Csak nekem 1 nap szünet volt mindig.Kb. fél év után szóltam a dokinak hogy mi ez nem baj-e.Azt mondta,ha még fél év múlva is így lesz menjek vissza.

Aztán egyszer csak megszűnt,de császár után kb. 10 hónappal.Esetleg kérdezd meg az orvosod!

2012. szept. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam is van kis összevisszaság. Második szülésem után volt úgy, hogy fél éven keresztül mikor megjött olyan bő vérzésem volt, hogy az éjszakai extra alwayst háromszor kellett éjjel cserélnem. Katasztrófa volt- már azt hittem úgy marad, de 6-7vérzés után a következő töknormális volt.

Most a 3.szülés után kerek 4hónapra jött meg, utána meg egyszer 35, egyszer 21napra, de folyamatsan 28-30napra beállt, és most olyan bőséges vérzésem sem volt, mint a 2. után. Még kicsit bővebb, de anynira nem durva.

Ilyenkor a hormonok visszaállása okozhat ilyet, akár egy évig is, én azt hallottam a dokimtól- gondolom a te dokid is ezért mondta, hogy fél év mulva menj vissza ha nem rendeződik. De szerintem fog- csak ki kell várni.

:)

2012. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!