Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mit csinált az utolsó...

Ki mit csinált az utolsó napokban? 09. 09-re vagyok kiírva

Figyelt kérdés
Minden este úgy fekszem le, hogy talán ma éjjel! De semmi... 2 hete 3440g-ra becsülték. Mekkora lehet most? Nap közben lefoglalom magam, valahogy eltelnek a nappalok, de mindig ott motoszkál a fejemben, hogy mikor már? A kicsi lányomnak mondogatom, hogy anya nemsokára bemegy a doktorbácsihoz és lesz egy pici babánk. Próbálom felkészíteni. Közben meg "kattogok", hogy jó lenne már ott tartani... A kicsi lány 3 nappal korábban jött mensi szerint. Most kisfiút várok. Ők tényleg "lustábbak"?
2012. szept. 7. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
ÉN TÜZIFÁT PAKOLTAM, KAPÁLTAM, GYOMLÁLTAM, DE NEM INDULT TŐLE BE....VÉGÜL 39+5 HÉTRE INDULT MAGÁTÓL. kITARTÁS! mÁR CSAK NAPOK KÉRDÉSE!
2012. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elsönél szagelszivot szereltunk a férjemmel. Ö tartotta, én meg a létrán állva csavaroztam a plafonba. Aztán még takaritgattam a konyha épités után. Szetencsére készen lettunk. Elözö nap étteremben voltunk. Halat ettem. Éjjel arra ébredtem, hogy csikar a hasam, hasmenésem volt. Aztán már nem jött belölem semmi, de a csikarás megmardt. Pár orával késöbb a korházban voltam, az elsö csikarástol számitva 12orára megszuletett a fiam.

A másodiknál nagy takaritást csináltam. Ablak pucolással (szintén létrázásos muvelet), és fuggöny mosással. A nagy fiamat oviba vittem. Reggel Ctg-n voltunk. Nem voltak tul jo eredmények, de azért haza kuldtek. Bementem a munkahelyemte pspirokat intézni, délben pedig a férjemmel egy kifözdébe mentunk ebédelni. Pont 12orakkor áltunk meg a parkoloba, és akkor jött az elsö fájás. 40perc után a kajáldában a következö. Még vásárolni szerettem volna, mert lefogytak a készleteink, de inkább haza jöttunk, lepihentem. Jött az aggodalom, hogy el kell hozni a gyereket az ovibol, meg kell szervezni, hogy vigyázzon rá valmelyik nagyszulö. Majdnem10 ora mulva megszuletett a második fiam.

A másodiknál a szulés elött nagyon tulhajszoltam magam, keveset pihentem. Szulés közben rájöttem, hogy miért mondják, hogy pihenjunk sokat. Rettentöen elfáradtam a szulésben, az elsö nem volt ennyire kimeritö.

2012. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én is azaz mi is így vagyunk, mert a párom is úgy fekszik le minden este hogy hátha ma kell rohanni és már alig bírunk aludni, de tegnap este inkább lazultunk és a barátainkkal voltunk kb éjfélig, és utána végre jól kipihentem magam, ma itthon pihenek tévézek... Szerintem ilyenkor már mindenki nagyon izgatott és szeretne túl lenni az egészen.... :) Remélem mehetünk mindketten hamarosan ! 39+3 km
2012. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10 nappal előbb jött a lányom. Aznap eszembe sem jutott, hogy talán szülhetek. Nagybevásárláson voltunk, laptopot vettünk meg monitort. Este még aludtam 4 órát, aztán arra ébredtem éjjel, hogy folyik a vizem. :)
2012. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!