Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Negyedik babával vagyok 36...

Negyedik babával vagyok 36 hetes kismama. Vajon elöbb megszületik vagy kivárja az utolsó hetet?

Figyelt kérdés
Aki szintén négy gyerkőcöt szült annál hogyan alakult?Nálam belső méhszáj 1,5 újjnyira nyitva,méh fundusa a gyomorgödörben,lepény II fokban érett,napi 35-40 keményedés és folyamatos menstruációs görcsök,többször volt már csak a semmiből hasmenésem.Szerintetek meddig maradok "egyben"?Nálatok hogyan indult a szülés?
2012. szept. 8. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Ötödik babámat szültem néhány hete. Nálam mindegyik baba vagy nagyjából időre jött, vagy túlhordtam. Nálunk nagyon kicsik a korkülönbségek, 6 év alatt született az öt gyerek, az utolsó két szülésnél már mindig arra számított a dokim, hogy tuti előbb jön, mert a méhem is fárad, a szervezetem is kimerül, de nem így lett.

Érdekes, hogy most az utolsó terhességemnél volt először ez a mindennapos hasmenás az utolsó két - három hétben, valamint a görcsök, amiket írsz - előtte soha.

Tudni kéne, hogy alakultak az előző terminusaid, mert nálam az a menetrend, hogy minden ugyanúgy alakul, akárhányadszorra szülök. Nemtudom, másra is igaz - e ez?

2012. szept. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Gratulálok!Én nem merem bevállalni az ötödik gyereket:))Áhhh elköttetem magam:)))

Na szóval leírom hátha segítek:

első gyerek lány 40 hétre(fájásokkal indult)

második fiú 39 hétre(elfolyt otthon a magzatvíz)

harmadik fiú 38 hétre(fájásokkal indult)

Most kislányt várok....

Ma is volt hasmenésem:(Szokásos mensis görcsök,de nem időközönként hanem szinte egész nap.

A baba sokat mozog.

Na ebből rakj össze valamit:))

2012. szept. 9. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy szültél? 4 baba is merész beválalás, az 5-6 és többi nehezeb beválalni
2021. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!