Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elképzelhető, hogy 31 hetesen...

Elképzelhető, hogy 31 hetesen már jóslófájásaim vannak? Nem korai még?

Figyelt kérdés

Elég sokszor keményedik a hasam, pedig szedem a magneB6-ot és tegnap óta szinte folyamatosan fáj a derekam. Félek, nehogy korábban szülessen meg a baba.

Uh-ra hétfőn megyek, az orvosom pedig kedden fog megvizsgálni.


2008. máj. 15. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj sokat,ne idegeskedj,párszori haskeményede´s normális.Minden rendben lessz.
2008. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 30 hetesen volt ez, azonnal mentem dokihoz, mert az előző babám korábban született.

Elkezdett nyílni a méhszáj. :(

Most szigorú fekvés és emelt magnézium, plusz gyulladás van a szervezetemben erre antibiotikumot is kapok.

Szerintem ne várj vele keddig, inkább nézzen meg.

2008. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok 32 hetes.


Az előző válaszoló

2008. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A keményedés nem feltétlen előjele a szülésnek. Én a 20- héttől keményedek mindig, ha felállok, hiába szedem a mgot. Jóslófájásaim a 32. héttől vannak, ezek olyan mensi jellegü fájások a hasam aljában, hol sokáig tart, hol rövid ideig, de nem rendszeres.

Ne félj, semmi baj nincs, ettől még nem fogsz megszülni, én is egyben vagyok 37 hetesen:-)

2008. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!